רשמית: חאמס הושאל לשנתיים לבאיירן מינכן

העומס בקישור, לצד העונה הקשה שעברה על הקולומביאני, הובילו את ראשי ריאל לשנות גישה. השחקן יושאל תמורת פיצוי כספי. הגרמנים גם ישלמו את שכרו וייהנו מאופציית רכישה

חאמס רודריגס הושאל לשנתיים לבאיירן מינכן. הגרמנים ישלמו את שכרו, יפצו את ריאל מדריד בסכום המוערך ב-15 מיליון יורו – ויהנו מאופציית רכישה בתום תקופת ההשאלה.

במהלך החודש האחרון אף קבוצה לא הגישה הצעה רלוונטית עבור חאמס, עליו הציבה ריאל מדריד תג מחיר של כ-80 מיליון יורו. השחקן עצמו לא היה מעוניין להעביר עוד עונה מסויטת על הספסל, אך מהצד השני לא היה החלטי לגבי עזיבה.המאמן זינדין זידאן רצה לראות את חאמס ממשיך, אבל ידע שיהיה לו קשה למצוא מקום כשחקן מוביל. על כן, הוצעה לו ולסוכנו הצעה מסוג אחר – לצאת בהשאלה עם אופציית רכישה למועדון גדול באירופה.

מי שקפצה על ההזדמנות הייתה באיירן מינכן של קרלו אנצ’לוטי, המאמן שהביא את חאמס רודריגס לריאל בשנת 2014. בסופו של דבר, המועדונים סיכמו על עסקת השאלה לשנתיים. באיירן ‘תפצה’ את ריאל בסכום המוערך ב-15 מיליון יורו. בנוסף, היא תשלם את שכרו של חאמס במהלך התקופה. עם סיום ההשאלה, תהיה לגרמנים אפשרות לרכוש את השחקן. סכום הרכישה שמופיע בסעיף טרם פורסם.

 

 

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
3 Comments
הישן ביותר
החדש ביותר הפופולרי ביותר
Inline Feedbacks
View all comments
ד\
ד\"ר נח
11.07.2017 10:35

אף קבוצה לא תסכים לתנאים האלה.

לידור
לידור
11.07.2017 14:41
Reply to  ד\"ר נח

הנה באיירן הסכימה

אבי קושניר
אבי קושניר
13.07.2017 11:13

חאמס הוא השחקן המועדף עלי אבל לצערי הוא הושאל לבאיירן מינכן מקווה שיהיה לו הצלחה ורק טוב וחבל שזידאן לא זיהה את כשרונו האדיר לדעתי חמאס הוא שחקן בעל המון פוטנציאל ואני מקווה שילך לו יותר טוב בבאיירן מינכן ודאי שאני יעודד ריאל מדריד בכל זאת אבל לדעתי זאת הייתה טעות גדולה של זידאן לא להכניס למשחקים לדוגמא: כשזידאן הכניס את חאמס למשחקים חאמס מעולם לא אכזב אותו למשל: הוא הכניס את חאמס מאוחר בקלאסיקו האחרון של העונה ומיד כעבור הוא הכניס שער לרשת של ברצלונה ולדעתי עם זידאן היה מנסה לגלות אותו יותר הוא היה רואה שהוא שחקן יותר… קרא עוד >>

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x