ראמוס: “הסגל נחלש? לא אמרו את זה בסופרקופה”

קפטן ריאל מדריד התראיין ברדיו 'קאדנה סר' והתייחס גם לדברים שאמר כריסטיאנו לאחר ההפסד מול טוטנהאם: "אני לא מסכים עם זה. לא מתגעגע לאף שחקן שעזב". מירוץ האליפות? "אנחנו יכולים לחזור"

ריאל במשבר?
“לא. אנחנו לא במשבר. היה לנו רצף של תוצאות שליליות בליגת האלופות ובליגה הספרדית, אבל זה לא אומר שצריך להדליק את כל נורות האזהרה. צריכים ללמוד ולהמשיך להשתפר. איבדנו נקודות חשובות, אבל יש עוד דרך ארוכה ללכת בה שתאפשר לנו להתאושש. אני מאמין שאנחנו בדרך הנכונה. הביטחון שלנו יחזור”

הפער מברצלונה
“אפשר לחזור למאבק האליפות בליגה. רמת הליגה והקבוצות עולה מדי יום. צריך להקריב יותר כדי לנצח משחקים. אנחנו מקווים למחוק את הפער מהצמרת. צריך גם לקחת בחשבון שיש לנו עוד שני משחקים מול ברצלונה והם שווים 6 נקודות”.הדברים של כריסטיאנו
“אני לא מסכים עם מה שהוא אמר, שכביכול הסגל שלנו פחות חזק העונה. אנשים יכולים לנצל דעות כאלה. אף אחד לא חשב ככה כשזכינו בסופרקופה. אני לא מתגעגע לאף שחקן שעזב. הסגל השתנה, ושחקנים מסוימים תורמים דבר אחד ואחרים תורמים דבר אחר”.

זידאן
“הכישרון שהיה לזידאן כשחקן נשאר איתו כמאמן. הוא למד מאנצ’לוטי איך לנהל את חדר ההלבשה ואת עניין הרוטציות, שאף אחד לא האמין בו – אבל עבד לו נהדר. יש לו גם קרבה לכל שחקן. ניהול סגל הוא לפעמים לא רק עניין ברמה הטקטית, אלא גם לדעת איך להיות בחדר ההלבשה. אנחנו מרגישים מחויבים כלפי זידאן”.

שריקות נגד בנזמה
“כולנו חווינו שריקות בסנטיאגו ברנבאו. כשזה קורה, הקהל דורש מאיתנו להקריב יותר ולהראות יותר אופי. אני לא חושב שהשריקות נגד בנזמה משפיעות עליו. הן רק מדרבנות אותו”

להיות קפטן
“הייתה לי הזכות להניף את גביע ליגת האלופות פעמיים ברציפות ואני אקח את זה איתי לקבר. בתור קפטן, אתה נהנה מרגעים נדירים כאלה”.

העתיד
“אני כמו יין, משתבח עם השנים. יש לי עוד שלוש שנים בחוזה. אני מרגיש טוב ורוצה להיות מאמן בעתיד. ריאל מדריד זה משהו שזורם לך בדם”.

הדרבי מול אתלטיקו
“אנחנו כבר לא יכולים לחכות לשחק בוונדה מטרופוליטנו. הדרבי הזה יהיה כמו משחק גמר”.

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון