איסקו: “חייבים לאפשר לאסנסיו להתפתח בשקט”

הקשר התראיין לטלוויזיה הספרדית ודיבר על הכישרון הצעיר: "יש לו עתיד מבטיח". על עצמו העיד: "מרגיש חשוב בקבוצה. כשיש ביטחון אתה מנסה דברים שלא ניסית קודם". ומה עם הפער בליגה: "ריאל כבר השיגה דברים קשים מזה"

למרות שנותרו לה עוד חודשיים, אפשר בהחלט לומר כבר עכשיו ששנת 2017 היא השנה הטובה ביותר בקריירה של איסקו. הפריצה שעשה תחת זידאן בחלק השני של העונה שעברה, במקביל לכושר המצוין גם במדי הנבחרת, הובילו אותו למעמד של שחקן הרכב קבוע בריאל והשיבו לו את הביטחון שכל כך היה חסר לו.

על רקע פגרת הנבחרות, התראיין איסקו לטלוויזיה הספרדית ודיבר על המצב הנוכחי – גם ברמה האישית וגם ברמה הקבוצתית.היכולת בריאל
“אני מרגיש חשוב בקבוצה. מבקיע שערים, מבשל. כשיש לך ביטחון אתה מנסה דברים שלא העזת לנסות קודם”.

מרקו אסנסיו
“יש לו עתיד מבטיח. רגל שמאל שלו אדירה. כמעט ואין שחקנים עם רגל שמאל טובה משלו. אנחנו חייבים לאפשר לו להמשיך להשתפר ברוגע ועם ראש שקט. צריך להישאר עם רגליים על הקרקע ולא להכניס מחשבות על כדור הזהב. לא מדברים על זה ולא חושבים על זה. צריך פשוט לעבוד כדי להשתפר בכל יום”.

הפער מהצמרת
“תחילת העונה בליגה לא הייתה כמו שציפינו. היו כמה דברים שלא עבדו וזה עלה לנו ביוקר. אנחנו שמונה נקודות מאחורי ברצלונה. זה מרחק קצת מסובך, אבל ריאל מדריד כבר השיגה דברים קשים מזה”.

זידאן
“הוא נותן לי יותר חופש מבעבר, כשרק הגעתי לריאל מדריד. העונה לקחתי צעד קדימה גם מבחינה פיזית ואני מרגיש הרבה יותר טוב. בסופו של דבר זה כנראה עניין מנטלי בעיקר. אני בן 25 ויש לי את היכולת להשתפר. אני רוצה להבקיע יותר שערים, לספק יותר בישולים ושתהיה לי יותר השפעה על המשחק. בסופו של דבר בשביל זה חיים בכדורגל – לבשל ולהבקיע”.

 

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון