אסנסיו: “אני עוד צעיר. צריך להתקדם צעד אחרי צעד”

הכישרון של ריאל מדריד התראיין לטלוויזיה הספרדית והתייחס להכרזות שהוא שחקן העתיד של המועדון והנבחרת: "אני מוכן להכל". על איסקו: "יש לנו קשר מאוד טוב". כריסטיאנו: "מודל להשראה". זידאן: "האמון בי מאפשר לי להיות רגוע על המגרש"

על רקע פגרת הנבחרות, מרקו אסנסיו ניצל את ההזדמנות כדי להתיישב לריאיון עם רשת הטלוויזיה הספרדית TVE – ודיבר (כמעט) על הכל.

שחקן העתיד של ריאל וספרד
“אני מוכן להכל. אני עדיין צעיר, בסך הכל בן 21, ככה שטבעי שלא רוצים לשים עכשיו על הכתפיים שלי את כל כובד המשקל של ריאל מדריד או נבחרת ספרד. יש הרבה שחקנים שמנוסים יותר ממני. אני צריך להתקדם צעד אחרי צעד וללמוד מהם. אחר כך יהיה אפשר לשים עליי את הלחץ הזה. אני מרגיש שדואגים לי ומעריכים אותי. בכל פעם אני מנסה לקחת קצת יותר אחריות, כי לחץ זה חלק מהכדורגל”.המאמנים
“זידאן מאמן שקט יותר ולופטגי (מאמן נבחרת ספרד) מראה יותר אופי, אבל שניהם מקצוענים שיודעים בדיוק מה הם עושים. מהרגע הראשון שניהם האמינו בי, זה הדבר החשוב ביותר מבחינתי. זה מה שמאפשר לי להיות רגוע על המגרש”.

ההגעה לריאל
“בפעם הראשונה שהצטרפתי לריאל, אני חושב שלא כולם ידעו מי אני. סרחיו ראמוס שאל אותי אם אני צריך משהו, כדי להקל על ההתאקלמות שלי. אחרי שהבקעתי את השער הראשון שלי בסופרקאפ האירופי מול סביליה, הכל השתפר”.

כריסטיאנו
“רונאלדו הוא מודל להשראה. אחרי כל מה שהוא השיג, אפשר רק להעריץ את הדרך שבה הוא עובד בכל משחק ובכל אימון”.

איסקו
“איסקו הוא שחקן חשוב והוא מוכיח את זה עם האיכויות שלו. הוא נמצא בתקופה מצוינת. הוא מדהים בריאל מדריד ומביא את הכושר הזה גם לנבחרת. יש לי קשר מאוד טוב איתו, גם על המגרש וגם מחוצה לו. מחוץ למגרש הוא בחור נורמלי ומצחיק. על המגרש הוא קוסם. הוא תמיד מפתיע”.

העונה של ריאל
“זכינו בכל התארים האפשריים ועכשיו אנחנו ניצבים בפני אתגר. אנחנו מוכרחים להתייחס אל זה כאל אתגר, כי אנחנו מתכוונים למחוק את פיגור 8 הנקודות מברצלונה. המשחק הבא שלנו, הדרבי מול אתלטיקו, הוא משחק שאנחנו חייבים לנצח בו”.

 

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון