למרות הביקורות: ריאל לא שוקלת למכור את בייל

הבלאנקוס לא דנים באפשרות להיפרד מהוולשי, על אף הדרישה לאור רצף הפציעות הממושך. במועדון מאמינים שלמתח הנפשי הגדול בו הוא נמצא יש חלק מכריע במצבו, ולכן מעבירים מסרים של הרגעה בתקווה שמפלס הלחץ סביבו יירד

ריאל מדריד ממשיכה להאמין בגארת’ בייל ולא שוקלת את האפשרות למכור אותו. כך מדווח עיתון ‘מארקה’. במועדון לא מתכוונים לזנוח את בייל ברגעיו הקשים, מביעים את תמיכתם המלאה בו – מתוך תקווה שיתאושש ויהיה פקטור משמעותי בחלק השני והחשוב של העונה.

כלפי בייל, שבסוף השבוע אובחן עם מתיחה בשריר הירך וצפוי להיעדר סביב 3-4 שבועות, קיימת כבר תקופה ארוכה ביקורת קשה בשל רצף הפציעות. כעת, אחרי פציעה נוספת שתשבית אותו לתקופה ממושכת, יצאו רבים בספרד בדרישה לסיים את דרכו במדריד ולהביא במקומו שחקן שייפצע פחות ויתרום יותר.על אף הביקורות והלחץ הכבד לאורך התקופה האחרונה ובייחוד לאורך סוף השבוע, במדריד ממשיכים להאמין בוולשי – ולא שוקלים את האפשרות להיפרד ממנו. במקום זה, מועברים דרך אמצעי התקשורת מסרים של הרגעת המצב והבעת האמון המוחלט בו וביכולות שלו.

לאחר התייעצות עם מספר מומחים, במועדון מאמינים שחלק נכבד מהפציעות של בייל נובע מהלחץ הנפשי הכבד שהוא נתון בו על רקע הסיטואציה אליה נקלע. לכן, בבלאנקוס יבהירו בכל הזדמנות שעתידו של הוולשי בריאל מדריד מובטח ושיש לו את התמיכה המלאה מצד כולם – מתוך תקווה שמפלס הלחץ יירד והוא יוכל להתרכז בהתאוששות וחזרה מהירה למגרשים.

 

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון