זידאן: “שיחקנו טוב מאוד, ייצרנו מצבים. הגיע לנו יותר”

מאמן ריאל מדריד לא הסתיר את אכזבתו מהתיקו המאופס מול בילבאו: "ידענו שיש לנו הזדמנות לצמצם את המרחק מהפסגה, אבל הכדור פשוט לא רצה להיכנס". עם זאת, הוא לא איבד את התקווה: "מאמינים שיהיו עוד הזדמנויות לחתוך את פער הנקודות"

ריאל מדריד חוזרת מבילבאו עם אכזבה גדולה, אחרי תיקו מאופס עם אתלטיק המקומית. המאמן זינדין זידאן לא הסתיר את תסכולו, אך עדיין לא איבד תקווה להמשך מאבק האליפות בליגה העונה.

התחושות אחרי התיקו
“אני יוצא מהמשחק עם אכזבה מאוד גדולה, כי אחרי היכולת הטובה שהצגנו – הגיע לנו יותר. ידענו שיש לנו הזדמנות לצמצם את הפער מהפסגה. שיחקנו טוב מאוד, ייצרנו מצבים – אבל הכדור פשוט לא רצה להיכנס. אני מאוכזב בעיקר בשביל השחקנים שהשקיעו מאמץ גדול”.הקושי להבקיע
“הצלחנו לייצר המון מצבים, אבל זה פשוט לא נכנס. צריכים להמשיך באותה הדרך. בעונה שעברה היינו מנצחים משחקים עם שערים מאוחרים. העונה זה לא קורה ואין לנו מה לעשות בקשר לזה. בדיוק כמו שהיה בדרבי, כך גם הפעם – הגיע לנו יותר מחלוקת נקודות. אם היינו מצליחים להבקיע – היינו עם ארבע נקודות יותר ודברים היו נראים אחרת לגמרי. לא הצלחנו, אבל אני משוכנע שעוד יהיו לנו הזדמנויות לצמצם את הפער מהפסגה”.

המשך הדרך
“הפיתרון היחיד הוא להמשיך לעבוד. כרגע דברים לא הולכים כמו שתכננו אותם, בייחוד בשני משחקי החוץ האחרונים שלנו (אתלטיקו ובילבאו). נמשיך לעבוד קשה ולהאמין שנצליח לחתוך את הפער בצמרת”.

ריאל במקום הרביעי
“יש שלוש קבוצות מעלינו. זו המציאות. אם הן לפנינו זה בגלל שהן ראויות לכך. אנחנו אמנם מאחור, אבל הדרך עוד ארוכה. יש עוד שישה חודשים לעונה הזאת”.

 

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון