פרס: “יש לנו מאמן נהדר וקבוצה שתמשיך לחלום”

נשיא ריאל מדריד נאם בטקס הענקת תעודות הוקרה לחברי המועדון הוותיקים: "אתם עדים למשהו נדיר. עשינו דברים שהיו נראים בלתי אפשריים. השנה האחרונה הייתה הטובה בתולדותינו, מה שמוכיח את התשוקה שלנו להמשיך לגדול ולהשתפר"

ריאל מדריד ערכה הבוקר (ראשון) טקס הענקת תעודות הוקרה לחברי המועדון שציינו השנה 25, 50 ו-60 שנות חברות. בשיא הטקס, נשיא המועדון פלורנטינו פרס נשא דברים בפני קהל החברים.

“אתם עדים למשהו נדיר, כשהמועדון הזה זכה ב-12 גביעי אירופה. עשינו משהו שנראה היה בלתי אפשרי, לזכות פעמיים ברציפות בליגת האלופות – ושלוש פעמים בארבע שנים. השנה האחרונה הייתה הטובה ביותר בהיסטוריה שלנו, ומוכיחה את התשוקה שלנו להמשיך לגדול ולהשתפר“, אמר פלורנטינו.יש לנו קבוצה שתמשיך לחלום, עם מאמן נהדר שהוא אחד מהסמלים הגדולים שלנו. הוא המנהיג הטוב ביותר עבור הקבוצה שלנו”, אמר הנשיא. “אותו הדבר נכון גם לגבי כריסטיאנו רונאלדו. הוא מלך השערים שלנו בכל הזמנים, זכה בתואר ‘דה בסט’ של פיפ”א ויזכה בכדור הזהב החמישי שלו”.

אנחנו המודל של הכדורגל העולמי ב-115 שנותינו. ללא האחדות שלנו, לא היינו מצליחים בזמנים קשים. הנאמנות הזו היא ערך קדוש בריאל מדריד. אנחנו המועדון הנערץ ביותר בעולם כולו. אנחנו לעולם לא מוותרים”, סיכם פרס.

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון