פלורנטינו נפגש עם המנכ”ל בנוגע לחיזוק בינואר

נשיא המועדון ישב במשך שעתיים וחצי עם חוסה אנחל סאנצ'ס, המשמש גם כמוציא לפועל של עסקאות רכש. השניים דנו באפשרות לצרף שחקנים בחלון ההעברות שייפתח בחודש הבא. ההערכה: קפה יוחתם ואיתו יגיע גם חלוץ

ריאל מדריד צפויה לבצע החתמות בינואר. כך מדווח ‘מארקה’ בתום פגישה בת שעתיים וחצי בין הנשיא פלורנטינו פרס לבין מנכ”ל המועדון, חוסה אנחל סאנצ’ס, שכחלק מתפקידו גם משמש כמוציא לפועל והאחראי על עסקאות רכש.

במהלך הפגישה דנו השניים על הקושי של הקבוצה לשחזר את היכולת הטובה מהעונה שעברה ופתיחת העונה הנוכחית. לראייתם, הגורם המרכזי לקושי הזה הוא מכת הפציעות שהיכתה בקבוצה – ועדיין לא איפשרה לזינדין זידאן ליהנות מסגל מלא העונה. בהמשך, הנשיא והמנכ”ל דנו באפשרות לצרף שחקנים בחלון ההעברות שייפתח בתחילת החודש הבא, לאחר שקיבלו את חוות הדעת המקצועית של המאמן זינדין זידאן.ההערכה היא שריאל תחתים שני שחקנים בינואר. הראשון, שוערה של אתלטיק בילבאו קפה. זידאן הדגיש שוב שמבחינתו השוער הבכיר הוא קיילור נאבאס, אך בריאל מחפשים כבר תקופה ארוכה שוער נוסף – וההזדמנות לרכוש את קפה כעת תמורת סעיף שחרור של 20 מיליון יורו בלבד מסתמנת כהזדמנות שהמועדון ינצל. בשלב ראשון צפוי קפה לשמש כשוער גיבוי, כשבעונה הבאה הוא עשוי אף להפוך לשוער הבכיר.

בנוסף, ריאל מדריד תחפש להתחזק בשחקן התקפה. התנאי המרכזי להנחתת חלוץ הוא שהשחקן יוכל לקחת חלק במשחקי ליגת האלופות עם ריאל. לפי תקנון אופ”א, שחקן ששיחק במהלך עונה בליגת האלופות במדי קבוצה אחת – לא יכול לעשות זאת עם קבוצה נוספת. במילים אחרות, אם יונחת חלוץ – הוא יהיה שחקנה של קבוצה שלא משחקת העונה בליגת האלופות. בכך מוסרים מהשולחן שמות רבים, כולל כאלה שפורסמו בעת האחרונה כמועמדים פוטנציאליים. ראוי לציין שבשלב זה המועדון טרם פנה לאף שחקן.

במועדון שקלו גם את האפשרות לצרף בלם נוסף, אך נראה שאופציה זו פחות מתועדפת כרגע – בייחוד בשל הימצאותו של נאצ’ו כשחקן שיכול לשחק כבלם נוסף בעת הצורך.

אם אכן תבצע רכש בינואר, תהיה זאת הפעם הראשונה שריאל תהיה פעילה בחלון ההעברות של אמצע העונה מאז עונת 2014/15 – לפני שלוש שנים – אז הונחת לוקאס סילבה מקרוזיירו הברזילאית, במה שהתברר כרכש מאכזב. לצד כישלונות מהסוג הזה, ריאל זוכרת גם הצלחות בחלון ההעברות של ינואר – דוגמת מרסלו וגונזלו היגוואין, שהגיעו באמצע עונת 2006/7 ועזרו לקבוצה לזכות באליפות. הבלאנקוס יקוו לשחזר את ההצלחה הזו גם עם הרכש שיגיע בינואר הקרוב, אם אכן יגיע.

 

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון