קובאצ’יץ’: “רונאלדו הטוב בעולם. קורה שהכדור לא נכנס”

אחרי יותר מחודשיים של פציעה, הקרואטי צפוי לפתוח בהרכב מול דורטמונד הערב (21:45) ויוצא להגנתו של כריסטיאנו על רקע הביקורות על בצורת: "הוא מבקיע שערים וימשיך להבקיע עוד הרבה". על שמועות הרכש בינואר: "יש לנו את הסגל הטוב באירופה"

ב-13 בספטמבר, כשריאל מדריד אירחה את אפואל ניקוסיה במחזור הפתיחה של ליגת האלופות, מתיאו קובאצ’יץ’ היה בשיאו של מומנטום אדיר. בכלל, הקרואטי התחיל את העונה בקצב גבוה ונראה מצוין בכל הזדמנות שקיבל. זה בדיוק מה שקרה גם מול אפואל, כשקיבל מזידאן את המקום בהרכב במשחק בליגת האלופות. אלא שאחרי 25 דקות הוא נפצע ונאלץ לצאת. בהמשך התברר שהוא סובל מקרע במפשעה, שהשבית אותו במשך חודשיים.

קרוב לשלושה חודשים עברו מאז, ומתיאו קובאצ’יץ’ צפוי לקבל שוב את המקום בהרכב. זה יקרה הערב (21:45) כשריאל תארח את בורוסיה דורטמונד, הפעם למחזור הסיום של שלב הבתים. רגע לפני, הוא התיישב בחדר התקשורת ודיבר על המשחק הקרוב והתחושה הכללית – גם מהבחינה הקבוצתית וגם מהבחינה האישית.המפגש עם דורטמונד
“כל משחק בליגת האלופות חשוב. אפילו שכבר הבטחנו את העלייה – אנחנו רוצים לנצח. אנחנו מוכנים. אנחנו רוצים להציג משחק טוב ולהבקיע שערים, מה שקצת התקשינו בו במשחקים האחרונים”.

יכולת הקבוצה לאחרונה
“היו לנו כמה משחקים מאוד טובים. אמנם לא הבקענו מול בילבאו, אבל חייבים להמשיך הלאה. בכדורגל, כמו בחיים, יש גם זמנים קשים. נעבור אותם ביחד. לא חסרים לנו שחקנים. יש לנו את הסגל הטוב באירופה. אנחנו משחקים טוב ואני חושב שאנחנו ערוכים ומוכנים לעשות עבודה טובה”.

מהבחינה האישית
“אני שמח לחזור ולשחק אחרי הפציעה. זה מה שאני הכי אוהב לעשות בעולם. אני כבר מרגיש יותר טוב וחוזר לאט לאט לכושר מלא. אני מוכן לכל משחק. התחלתי טוב את העונה והפציעה קטעה לי את זה, אבל אני מוכרח להמשיך לעבוד קשה בכל יום וללמוד מהחברים שלי לקבוצה”.

כריסטיאנו רונאלדו
“הוא השחקן הטוב בעולם. אני רואה אותו בכל יום. הוא עובד קשה בכל אימון כדי להיות הטוב ביותר ומתעצבן בכל פעם שהוא לא מבקיע, כי זה הרף שהוא הציב לעצמו. אלה חלק מהסיבות שבגללן הוא הטוב בעולם. בצורת? הוא מבקיע שערים וימשיך להבקיע עוד הרבה. קורה שהכדור לא נכנס לפעמים, אבל יש עוד דרך ארוכה. כדור הזהב? אני חושב שהוא ראוי לזכות בו כי עברה עליו שנה אדירה. הקבוצה זכתה בכמעט כל תואר אפשרי והיה לו חלק משמעותי בזה”.

חלון ההעברות בינואר
“רכש או החתמות זה לא העניין שלי. איקרדי? שיחקתי איתו והוא שחקן טוב. הוא כדורגלן טוב שיכול לעזור לקבוצה, אבל זה לא משנה כי כבר יש לנו את החלוץ הטוב בעולם”.

 

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון