2:3 לריאל על דורטמונד, בדרך לשמינית הגמר

למרות שכבר הבטיחה את מקומה בסיבוב הבא, אלופת אירופה הגיעה למשחק הבית מול הגרמנים עם רצון גדול לנצח. בנזמה, כריסטיאנו ו-ואסקס העניקו את הניצחון, שמסיים בטעם טוב את שלב הבתים

 


דקה 8′ – שער!! כריסטיאנו פורץ מאגף שמאל ומכניס כדור לרחבה. איסקו משאיר בנגיעה למיוראל, שמול השוער בורקי לא מתבלבל – ומקפיץ באלגנטיות לרשת. 0:1!

דקה 13′ – גולאסו!! שוב כריסטיאנו פורץ משמאל, הפעם הוא בוחר ללכת לבד. מקצה הרחבה, בטאץ’ מדהים, הוא מנחית את הכדור בין החיבורים של בורקי – ומכפיל את התוצאה. 0:2 אדיר!!דקה 35′ – ואראן מתלונן על כאבים ומוחלף. אסנסיו נכנס במקומו.

דקה 43′ – שער! דורטמונד בהתקפה. שמלצר מגיח מהאגף השמאלי ומגביה כדור לרחבה, אותו אובמיאנג נוגח ונועץ לרשת של קיילור. 1:2.

דקה 49′ – שער! בלאגן בהגנת ריאל. הכדור מגיע לאובמיאנג שמוצא את עצמו לבד מול נאבאס. בפעם הראשונה השוער הודף, אבל הכדור השני כבר נכנס בקלילות פנימה. שוויון 2:2.

דקה 82′ – שער!! תיאו הרננדס חורך את האגף השמאלי, עובר את הגנת דורטמונד ומוציא כדור רוחב. הגרמנים מצליחים לבלום, השוער בורקי הודף החוצה – אבל תיאו מוריד את הריבאונד לואסקס, שבועט מהאוויר פנימה! 2:3!!


הרכב ריאל מדריד: קיילור נאבאס, תיאו הרננדס, רפאל ואראן (מרקו אסנסיו/35′), סרחיו ראמוס, נאצ’ו פרננדס, קאסמירו, מתיאו קובאצ’יץ’ (דני סבאיוס/57′), איסקו (מרקוס יורנטה/68′), לוקאס ואסקס, כריסטיאנו רונאלדו, בורחה מיוראל

הרכב דורטמונד: בורקי, ברטרה (טופראק/80′), סוקראטיס, שמלצר, סובוטיץ’, גריירו, שאהין (וייגל/64′), דאוד, קגאווה, פוליסיץ’, אובמיאנג

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון