שינוי לשנה החדשה: בריאל הוחלט לקדם את אסנסיו

על רקע האכזבה מהיכולת של בנזמה והפציעות של בייל, הכישרון הספרדי ישודרג במעמדו. בהמשך לזה, לא צפוי להתבצע רכש של שחקן התקפי במהלך ינואר. גם הניסיון לשדך לקבוצה את אדן הזארד התקבל בקרירות: "למה שנצרף אותו אם יש לנו את מרקו?"

שנת 2018 רק החלה, ולמרקו אסנסיו יש כבר סיבה טובה לאהוב אותה: במועדון הוחלט לשדרג את מעמדו ולהעניק לו הרבה יותר הזדמנויות בהמשך העונה. כך מדווח ‘מארקה’.

עם פתיחת חלון ההעברות, הצוות המקצועי ביצע הערכת מצב של הסגל. היכולת המאכזבת של כרים בנזמה (שנפצע לשבועיים-שלושה), לצד הפציעות החוזרות של גארת’ בייל, עוררו מחדש את השאלה האם לצרף שחקן התקפי כבר בינואר.במועדון יודעים היטב שהשוק מצומצם מאוד בתקופה הזו, וגם אם יש כבר שחקן פנוי שגם יהיה רשאי לשחק בליגת האלופות – המחיר שלו יהיה גבוה, על רקע הטירוף בשוק ההעברות לאחרונה. לצד זה, זינדין זידאן לא אוהב לבצע שינויים שעלולים לערער את היציבות בסגל – בטח ובטח שלא באמצע העונה. בהמשך לזה, התקבלה ההחלטה לבצע שינוי מבפנים – והשם הראשון שעלה הוא מרקו אסנסיו.

בריאל קיימת הערכה אדירה למרקו אסנסיו, ועדות לכך היא הארכת החוזה שלו לפני שלושה חודשים עד שנת 2023 עם סעיף שחרור אסטרונומי. על רקע הזינוק ביכולת והמעבר החד מאלמוניות לאור הזרקורים, בצוות המקצועי רצו לוודא שקצב ההתפתחות שלו לא ייפגע בשל הרעש שנוצר סביבו. כעת, כך מאמינים, הגיע זמנו.

ההחלטה לשדרג את מעמדו של אסנסיו ולהעניק לו דקות משמעותיות יותר מגיעה כשברקע קיימים ניסיונות לשדך לריאל את אדן הזארד. אביו של כוכב צ’לסי הצהיר בריאיון בבלגיה שבנו לא מאריך חוזה בלונדון מתוך תקווה שתגיע הצעה ממדריד. בבירת ספרד קיבלו את ההצהרות בקרירות. אחד מחברי הנהלת המועדון צוטט ב’מארקה’ כשסיכם בצורה ברורה את עמדת ריאל בעניין: “למה שנצרף את אדן הזארד אם יש לנו את מרקו אסנסיו?”.

 

1
הגב

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
שלום Recent comment authors
  Subscribe  
החדש ביותר הישן ביותר הפופולרי ביותר
מעקב אחרי דיון
שלום
אורח
שלום

מכיע לו