זידאן: “נעבוד קשה, כי עד עכשיו לא עשינו מספיק”

מאמן ריאל מדריד כינס מסיבת עיתונאים לקראת משחק הגביע מול נומנסיה (רביעי, 22:30), אבל דיבר בעיקר על המצב בליגה: "יכול להיות שהיא גמורה, אבל נמשיך לתת את המקסימום". על היכולת: "זה לא עניין פיזי או מנטלי. זה קצת מכל דבר. הדרך היחידה לצאת מזה היא באמצעות עבודה קשה"

ריאל מדריד השלימה את ההכנות לקראת גומלין שמינית גמר גביע המלך מול נומנסיה (רביעי, 22:30), כשהיא עם יתרון 0:3 מהמשחק הראשון. המאמן זינדין זידאן כינס מסיבת עיתונאים כדי לדבר על המשחק, אך בפועל התייחס בעיקר למצב הקבוצה בליגה והביקורות שנשמעות על היכולת שלה.

המשחק מול נומנסיה
“מצפה לנו גומלין בגביע ואנחנו רוצים לסיים את המפגש הזה כמו שצריך. אנחנו זוכרים את התוצאה מהמשחק הראשון (ניצחון 0:3) ורוצים לשחק טוב בגומלין ולעבור סיבוב”.חדר ההלבשה
“דיברנו בינינו ואני לא מתכוון לומר על מה. אתם (התקשורת) יכולים לנחש, לומר שיש ‘משבר’ או כל דבר אחר, אבל אנחנו כאן כדי למצוא פיתרונות ולהשתפר. כשדברים לא הולכים כמו שאנחנו צריכים, זה סימן שאנחנו מוכרחים לעבוד. אני חושב שגם השחקנים חושבים ככה. זה לא עניין פיזי או מנטלי. זה קצת מכל דבר. הדרך היחידה לצאת מזה היא באמצעות עבודה קשה”.

הביקורות
“היו לנו שנתיים מדהימות. חשוב לומר את זה לאנשים ולהזכיר את זה. אני לא אשנה את הביקורות, אבל כשיש לי את הזכות הדיבור – אני אומר את מה שאני חושב. אני לא מרוצה מהמצב הנוכחי כי רציתי שנהיה במקום יותר טוב בליגה. מה שאנחנו צריכים לעשות זה להמשיך לעבוד”.

שינויים בסגל
“אני לא צריך אף אחד (בחלון ההעברות). זה הכל. לא צריך ולא רוצה אף אחד. אני רוצה את שחקני הסגל שיש לי. אם שחקן לא ביכולת טובה, אני לא אזרוק אותו מהקבוצה. כולנו באותה הסירה וכולנו אשמים באותה המידה. יש לנו את כל מה שצריך כדי להצליח. אני מאמין בסגל שלי ואני לא אשנה את דעתי. אני איתם עד הסוף”.

המשך העונה
“יכול להיות שהליגה גמורה, למרות שנותרו עוד הרבה מאוד משחקים – אבל אנחנו נמשיך לתת את המקסימום. עוד לפני שמגיע המשחק מול פסז’, אנחנו צריכים להתחיל ולהתכונן כבר מעכשיו. צריכים להחזיר את המורל לשחקנים ולמצוא פיתרונות”.

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון