ואסקס: “לא מרוצים מהתיקו, אבל עלינו וזה מה שחשוב”

מבקיע הצמד מול נומנסיה בגביע אמנם שמח מהשערים, אבל פחות אהב את ה-2:2: "הסיפוק לא שלם כי לא ניצחנו". על המשך העונה: "נצטרך לחפש את הטעויות שלנו, להשתפר ולהמשיך לעבוד ביחד. במדריד השאיפה היא תמיד לזכות בכל תואר אפשרי"

אחרי משחק בהילוך ראשון ולעיני סנטיאגו ברנבאו יחסית ריק, ריאל מדריד השלימה את המשימה ועלתה לרבע גמר גביע המלך עם 2:2 מול נומנסיה (2:5 בסיכום הכולל). לוקאס ואסקס, שהבקיע את שני השערים של הקבוצה, יצא בסיום המשחק אל התקשורת והתייחס לנושאים שונים.

המשחק מול נומנסיה
“אישית אני שמח מאוד לעזור לקבוצה עם שני השערים שהבקעתי. זה תמיד משמח, בייחוד כשזה נעשה בפני האוהדים שלנו בברנבאו. מצד שני, הסיפוק לא שלם כי לא ניצחנו – ככה שאנחנו לא יכולים להיות מרוצים. היה חשוב לעבור את הסיבוב הזה בהצלחה. לא ניצחנו בגומלין, אבל עלינו לשלב הבא וזאת הייתה המטרה”.המשך העונה
“נצטרך לחפש את הטעויות שלנו ולעבוד כדי לתקן אותן. זה מה שחשוב עכשיו – להשתפר ולהמשיך לעבוד ביחד. להפיק את המירב מכל משחק כדי להראות שאנחנו הטובים ביותר. במדריד השאיפה היא תמיד לזכות בכל תואר אפשרי, ככה שאתה לא יכול להתרכז רק במפעל אחד. אנחנו צריכים לנצח בכל משחק וככה נוכל להשיג דברים גדולים”.

מסר לאוהדים
“האוהדים צריכים להתרגש רק מהמחשבה על חמשת התארים שזכינו בהם בשנה החולפת. אנחנו לא מרימים ידיים ותמיד ניתן הכל למענם, למעננו ולמען מדריד. נילחם עד הסוף”.

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון