זידאן: “רוצים להחזיר את האנרגיה החיובית שלנו”

מאמן ריאל מדריד מוכן למפגש הליגה מול ויאריאל (17:15) ומאמין שהפגישה עם השחקנים תעזור: "הרגשתי שיש שינוי בקבוצה. ניתן הכל כדי לנצח את המשחק הזה. זאת המטרה ולקראת זה אנחנו מתכוננים"

אחרי העלייה לרבע גמר גביע המלך, ריאל מדריד חוזרת לליגה ותארח את ויאריאל במסגרת המחזור ה-19. רגע לפני, המאמן זינדין זידאן כינס מסיבת עיתונאים והתייחס לנושאים שונים.

ויאריאל
“מצפה לנו מפגש מול יריבה מאוד טובה שעושה עונה מאוד טובה. היא יודעת לשחק טוב כשהיא מחזיקה בכדור ורצה המון על הדשא. זאת קבוצה חיובית והתוצאות מראות את זה. ניתן הכל כדי לנצח את המשחק הזה. זאת המטרה שלנו ולקראת זה אנחנו מתכוננים”.הקהל בברנבאו
“אנחנו רוצים שהם יבואו לתמוך בנו, וזה מה שהם עושים תמיד. אי אפשר להגיד שהכל רע. אנחנו צריכים אותם איתנו. בדיוק כמו שבתקופות טובות לא נכנסים לאופוריה – בתקופות קשות אנחנו צריכים מהם את העזרה”.

הפגישה עם השחקנים
“הרגשתי שיש שינוי בקבוצה אחרי השיחה שהייתה לנו. עכשיו אנחנו צריכים להוכיח את זה על המגרש. אנחנו צריכים לייצר המשכיות עם תוצאות טובות כדי לשפר את הביטחון שלנו, והדבר הזה יושג רק בעזרת ניצחונות. הדבר החשוב ביותר זה לנצח וזה הולך לנו קשה לאחרונה, אבל אנחנו ממשיכים. אנחנו תחרותיים בכל המפעלים”.

התקשורת
“אנחנו לא צריכים להקשיב לכל דבר שנאמר עלינו, כי אומרים עלינו רק דברים שליליים. נמאס לי כבר לשמוע שאנחנו רעים. הכי קל זה לומר שכל מה שאנחנו עושים הוא טעות. כותרות על ‘ריאל מדריד רעה’ מוכרות יותר. לא כל הדיווחים עלינו נכונים. אנחנו לא רעים כמו שמספרים וצריכים להוכיח את זה על המגרש”.

רכש בינואר?
“אם יש שחקן שאתה רוצה, שהוא פנוי ויכול לתרום יותר ממה שיש כרגע – כן. אבל אין כזה שחקן, ואני לא רואה אף אחד שיכול לשנות את זה. נבחן את הדברים האלה בקיץ, לא עכשיו”.

חודש למשחק מול פסז’
“אם אנחנו רוצים לעבור, אנחנו חייבים להגיע לזה בתקופה הכי טובה שלנו וברמה הכי טובה שלנו. רוצים לחזור למסלול של ניצחונות ושערים. רוצים להחזיר את האנרגיה החיובית בחודש הקרוב. כדי להגיע לזה, צריך לתת יותר ולעבוד יותר”.

כרים בנזמה
“אני לא יודע מתי הוא יצטרף מחדש לסגל. הוא חזר להתאמן על כר הדשא, אבל נצטרך לבחון את המשך ההתאוששות שלו מהפציעה. נתקדם איתו בקצב איטי כי אנחנו לא רוצים לקחת סיכונים ורוצים שיהיה מוכן ב-200%”.

לגאנס, היריבה הבאה בגביע
“זה משחק קשה. הדבר הטוב הוא שאנחנו לא צריכים לעזוב את מדריד בשביל זה. כל היריבות בגביע הן קשות, אבל אנחנו ריאל מדריד”.

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון