ויניסיוס: “יודע מה אני שווה וכמה רחוק אוכל להגיע”

הכישרון הצעיר של ריאל מדריד, שמושאל בפלמנגו, התראיין בברזיל ודיבר על המעבר העתידי לברנבאו: “כשיגיע הרגע לעבור אני אהיה מוכן. אין בי שום חשש. עם העזרה של כולם אני יודע שאוכל להגשים את החלומות שלי”. ומי הגיבור שלו? “כרגע זה ניימאר”

ויניסיוס ג’וניור יחגוג ביולי הקרוב יום הולדת 18. תיאורטית, זה גם עשוי להיות המועד בו הוא ייקרא על ידי ריאל מדריד לחזור מההשאלה בפלמנגו (מתוכננת עד ינואר 2019) ולהתחיל במסעו באירופה. עד אז, הוא נהנה מהפגרה בברזיל והעניק ריאיון לתכנית ספורט מקומית לקראת המעבר הצפוי.

מועד המעבר
“כרגע אני חושב רק על פלמנגו. הרבה דברים יכולים להשתנות עד הקיץ. אני צריך לצבור ניסיון ולהיות מוכן כשיגיע הרגע. אני חושב שהדבר הכי טוב הוא להתפתח, להתנסות ולהגיע ברגע הנכון. כשכל הצדדים יגידו שהגיע הרגע, אני אהיה ערוך ומוכן לעבור למדריד ואעשה כל מה שאני יכול כדי להעניק אושר לאוהדים”.הביקור בברנבאו
“הייתי במדריד בדצמבר ופגשתי את כריסטיאנו, מרסלו וקאסמירו. אלה שחקנים שאני רואה במשחקי מחשב, ועכשיו יצא לי להכיר אותם. זה מילא אותי באושר”.

חשש מהמעבר
“אין בי שום פחד. האנשים שסביבי עוזרים לי לשמור על ראש שקט. אני לא דואג ממה שיקרה מחוץ למגרש. אני רק רוצה ליהנות ולקבל אחריות על המגרש. אני יודע מה אני שווה. אני יודע כמה רחוק אני יכול להגיע, ועם העזרה של כולם בפלמנגו והמשפחה שלי – אני יודע שאוכל להגשים את החלומות שלי”.

הגיבור שלו
“לפני שהגעתי לקבוצת הבוגרים, אהבתי שחקנים כמו דייגו טרדלי, אדריאנו, ואגנר לאב. הם היו הגיבורים שלי כשהגעתי לצפות במשחקים של פלמנגו. כיום הגיבור שלי הוא ניימאר. לא דיברתי איתו הרבה כי זה קשה. אני מדבר יותר עם החברים שלי”.

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x