כריסטיאנו: “יכול להישאר בטופ גם בשנים הקרובות”

בריאיון למגזין GQ האיטלקי הודה רונאלדו בן ה-33 שהגיל כבר נותן אותותיו, אבל עוד מוקדם להספידו: "אני מנסה ליהשאר בשיא היכולת הפיזית שלי. החיים הם אתגר מתמשך". על העתיד: "רדפתי אחרי החלומות שלי ואני רוצה להמשיך לעשות את זה"

“יש בי אמביציה. הרבה אמביציה”, פותח כריסטיאנו רונאלדו את הריאיון למגזין GQ האיטלקי. “אני חושב שכל אחד צריך לרדוף אחרי החלומות שלו. אני רדפתי אחרי החלומות שלי ואני רוצה להמשיך לעשות את זה, להשתפר ולהשיג עוד כמה”.

בגיל 33, בו רוב הספורטאים נכנסים לישורת האחרונה של הקריירה ומורידים את הרגל מהגז, כריסטיאנו רונאלדו מרגיש שרק עכשיו מגיע השיא. בריאיון קצר שהעניק למגזין האיטלקי הוא התייחס לתקופה הנוכחית וגם לגיל ולהתאמות שהוא צריך לבצע כדי להישאר השחקן הטוב בעולם.התקופה הטובה בחייו
“ברמה האישית, זאת תקופה מדהימה. המשפחה שלי גדלה, אני מאושר עם החיים שלי. ברמה המקצועית, היו לי שנתיים מאוד טובות בהן זכיתי בתארים עם המועדון והנבחרת. אני מרגיש שאני יכול להישאר ברמה הגבוהה ביותר גם בשנים הקרובות”.

הגיל
“החיים הם אתגר מתמשך מכל נקודת מבט. זה מאוד מעניין, במיוחד עבור ספורטאי. אני מנסה להישאר בשיא היכולת הפיזית שלי כי זה דבר מאוד חשוב עבור המקצוע שלי. אני חייב להיות במאת האחוזים ואני לוקח את זה במלוא הרצינות”.

התאמות
“כיום אני לא עושה דברים שהייתי עושה לפני 10 שנים. כדי להישאר ברמה הזאת אתה חייב לבצע הקרבות. יש דברים מסוימים שאני כבר לא יכול לעשות, ובוודאי שאני לא יכול לעשות את הדברים שעשיתי כשהייתי בן 20. חייבים למצוא את האיזון. גם הפרטים הקטנים עושים את ההבדל”.

 

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון