צפו: רגע לפני פסז’, 2:5 גדול על סוסיאדד

כשבאופק כבר אפשר לראות את משחק העונה בליגת האלופות, ריאל מדריד אירחה את הבאסקים במסגרת הליגה והזכירה שהיא אלופת אירופה המכהנת. כריסטיאנו (שלושער), ואסקס וקרוס חגגו

צפו בתקציר:

 

 


מהלך המשחק:דקה 1′ – שער!! ריאל מבקיעה כבר בהתקפה הראשונה של המשחק! מרסלו מכניס כדור עומק לכריסטיאנו, שחולף על פני המגן ומגביה כדור רוחב – אותו ואסקס נוגח לרשת! 0:1 ריאל!

דקה 7′ – לחץ כבד של ריאל. מרסלו חוטף כדור ממש על סף רחבת סוסיאדד, פורץ פנימה ובנזמה משתלט על הכדור כדי להסיט אותו לעבר השער – אבל פוגע בקורה בלבד! קרוב קרוב…

דקה 27′ – שער!! אסנסיו מקבל כדור על קצה הרחבה. הוא משתחרר משני שחקני הגנה, שולח את מרסלו קדימה – והברזילאי מוציא כדור רוחב לכריסטיאנו, שבנגיעה מבקיע! 0:2 ריאל!!

דקה 31′ – מודריץ’ מכניס כדור עומק מדהים לכריסטיאנו. הפורטוגלי דוהר קדימה, חולף על פני השוער ומוסר לבנזמה – שבועט ופוגע בשחקן הגנה!!! איזה פספוס!

דקה 32′ – הקצב הגבוה נמשך! אחרי כדור קרן של ריאל, הכדור חוזר לרחבה, ראמוס מוריד עם הראש לכריסטיאנו שבועט – ופוגע בקורה!!!

דקה 33′ – גולאסו!!! זה היה באוויר… התקפה של ריאל מצד שמאל עוברת לאגף ימין, שם ממתין לוקאס ואסקס. הספרדי נכנס למרכז ומוסר לטוני קרוס, שממרחק 20 מ’ מהשער בועט בנגיעה – הישר לחיבורים!! שער אדיר! 0:3!!

דקה 37′ – שער!! כדור קרן של לוקה מודריץ’ מצד ימין מוצא את הראש של כריסטיאנו רונאלדו, שנוגח בעוצמה פנימה!! 0:4!

דקה 73′ – שער! חור בהגנת ריאל מאפשר לבאוטיסטה להשתחרר לחלוטין ולקבל כדור לבד מול נאבאס, משם הדרך לשער קצרה. 1:4.

דקה 80′ – שער!! ריאל יוצאת להתקפה נוספת כשגארת’ בייל מוריד כדור לכריסטיאנו. הפורטוגלי מחזיר לבייל, שבועט בעוצמה – אבל נהדף. כריסטיאנו משתלט על הריבאונד, חולף על פני השוער – ומגלגל לרשת. שלושער לרונאלדו, 1:5 גדול לריאל!

דקה 82′ – שער! כדור קרן של סוסיאדד חושף הגנה לא מאורגנת של ריאל. הכדור מגיע לייארמנדי, שבועט בנגיעה – ופנימה. 2:5.


הרכב ריאל מדריד: קיילור נאבאס, דני קרבחאל, סרחיו ראמוס, רפאל ואראן, מרסלו, לוקה מודריץ’ (מתיאו קובאצ’יץ’/62′), טוני קרוס, לוקאס ואסקס (איסקו/62′), מרקו אסנסיו (גארת’ בייל/72′), כרים בנזמה, כריסטיאנו רונאלדו

הרכב סוסיאדד: רולי, דה לה בלה, נאבאס, אלוסטונדו, אודריוסולה, ייארמנדי, פרייטו, סורוטוסה (סובלדיה/60′), קאנאלס (באוטיסטה/60′), אויארסאבאל, חואנמי

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון