כריסטיאנו: “פסז’ נהדרת, אבל אנחנו חזקים ומאוחדים”

כוכבה של ריאל מדריד קיבל את פרס שחקן השנה של 'גול', בו זכה בחודש שעבר, והתייחס למפגש הקרוב: "אנחנו יודעים שנצטרך להיות מאוד מרוכזים כדי לעבור שלב". על החזרה לכושר הבקעה: "הניסיון לימד אותי שחייבים להמשיך לעבוד קשה כדי להשיג את המטרות"

אחרי פתיחת עונה מתסכלת, בה התקשה למצוא את הרשת בליגה ואף ספג עונש הרחקה כבד, כריסטיאנו רונאלדו סוף סוף חוזר לעצמו. את 2018 הוא פתח בסערה עם 7 שערים בארבעת המשחקים האחרונים, ויגיע למשחק העונה מול פסז’ בשיא הכושר (רביעי, 21:45). רגע לפני, הוא קיבל מ’גול’ את פרס שחקן השנה בו זכה בחודש שעבר – והעניק ריאיון קצר.

שחקן השנה של ‘גול’
“זה כבוד לזכות בתואר הזה שוב. אני רוצה להודות לכל מי שהצביע לי, ומעל הכל – להודות לחבריי לקבוצה, למאמנים ולכל הצוות בריאל מדריד. בלעדיהם, זה היה בלתי אפשרי לזכות בזה”.החזרה לכושר הבקעה
“אני תמיד רוצה להציג את רמת היכולת הכי גבוהה שלי, אבל לפעמים דברים לא הולכים כמו שרוצים. הניסיון לימד אותי שמוכרחים להמשיך לעבוד קשה כדי להשיג את המטרות שהצבת לעצמך”.

פסז’
“אנחנו נפגוש קבוצה נהדרת עם שחקנים מצוינים שאנחנו מאוד מכבדים, אבל כבר הוכחנו שלריאל מדריד יש קבוצה מאוד חזקה ומאוחדת, עם הרבה ניסיון במפעל הזה. אנחנו יודעים שאנחנו צריכים להיות מאוד מרוכזים ולהציג שני משחקים מאוד טובים כדי לעבור שלב”.

פורטוגל במונדיאל
“ברור לנו שאנחנו לא פייבוריטים לזכות בגביע העולם. בעיניי, הפייבוריטיות הן ספרד, גרמניה, צרפת, ארגנטינה וברזיל. אנחנו חלק מקבוצת נבחרות שיכולות להתחרות ברמה הגבוהה ביותר”.

 

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון