קיילור: “אנחנו בבית וניתן הכל. מאמינים בעצמנו”

שוער ריאל מדריד מתכונן למפגש החשוב עם פסז', בשמינית גמר ליגת האלופות (רביעי, 21:45): "זה משחק שכל כדורגלן היה רוצה לקחת בו חלק". על המירוץ לגביע אירופה נוסף: "אין מוטיבציה גדולה יותר מאשר להמשיך ולהיאבק על התואר הזה"

כמו כולנו, גם שחקני ריאל מדריד כבר לא יכולים לחכות למשחק העונה מול פריס סן-ז’רמן בשמינית גמר ליגת האלופות (רביעי, 21:45). רגע לפני, השוער קיילור נאבאס העניק ריאיון בו דיבר לקראת המשחק.

המפגש מול פסז’
“זה משחק נחמד שכל כדורגלן היה רוצה לקחת בו חלק. זאת הזדמנות שיש לנו ויכול לעזור לנו להמשיך קדימה. אנחנו יודעים שפסז’ קבוצה נהדרת, אבל אנחנו מאמינים ביכולת שלנו. אנחנו משחקים בבית, יש לנו את התמיכה של האוהדים שלנו ואנחנו נצא לדשא וניתן הכל”.ניתוח המשחק
“כששתי קבוצות כישרוניות נפגשות, הקבוצה שתהיה מרוכזת יותר ותעשה פחות טעויות היא זו שתוכל להכריע את ההתמודדות. אנחנו נעבוד קשה כדי לנסות ולנצל כל טעות שהם יעשו, לנצל את ההזדמנויות שלנו ולהיות מרוכזים בהגנה כשהם ייצאו למתפרצות”.

התחושות
“אני מרגיש טוב מאוד ובבריאות טובה, שזה הכי חשוב. העונה היו לנו כמה רגעים טובים וכמה רגעים פחות טובים. זה חלק מהכדורגל. מבחינה מנטלית אנחנו מרגישים חזקים ואנחנו יודעים שאנחנו יכולים להמשיך קדימה”.

ליגת האלופות
“זה תמיד חלום עבור כל מי שכאן. זכייה בליגת האלופות זה משהו מאוד נחמד. זאת זכות להניף את הגביע הזה. אין מוטיבציה גדולה יותר מאשר ההזדמנות להגיע לגמר נוסף ולהמשיך להיאבק על התואר הזה”.

החלום שהתגשם
“בתור ילד תמיד חלמתי לשחק בריאל מדריד. החלום הזה התגשם וזכיתי במספר תארים. אני זוכר את היום בו הוצגתי בקבוצה, גם כשאני זוכה בתארים. אלה רגעים שיישארו בלב שלי לנצח נצחים”.

 

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון