זידאן: “לחץ? זה לא גמר. ניתן כל מה שיש לנו”

מאמן ריאל מדריד התייצב מול העיתונאים בפעם האחרונה לפני המשחק מול פסז' (רביעי, 21:45) והרגיע: "יהיה משחק נהדר נגד יריבה שתקשה עלינו. זה משחק בליגת האלופות ונצטרך לשחק כדורגל טוב". על עתידו: "אני לא צריך להוכיח כלום. חושב רק על המשחק"

ההכנות הסתיימו, האימונים הושלמו ושריקת הפתיחה של משחק העונה מול פסז’ אוטוטו תישמע בסנטיאגו ברנבאו (רביעי, 21:45). רגע לפני, המאמן זינדין זידאן התייצב מול העיתונאים והתייחס לנושאים השונים.

המפגש מול פסז’
“מצפות לנו 180 דקות או יותר ונצטרך להיות בהן מרוכזים. יהיה משחק נהדר נגד יריבה שתקשה עלינו. הסיכויים הם 50-50, כמו בכל מפגש נוקאאוט. לשתי הקבוצות יהיו הזדמנויות לעלות לרבע הגמר. ניתן את כל מה שיש לנו והאוהדים יהיו יחד איתנו. אני מאוד שמח שיוצא לי לקחת חלק במשחקים מהסוג הזה. לחץ? אין כרגע שום לחץ. התכוננו למשחק הזה כמו תמיד. אני מתכוון ליהנות”.העתיד
“אני מנסה לעבוד וליהנות. אני לא צריך להוכיח שום דבר במשחק הזה. הדבר היחיד שאני חושב עליו הוא שנעשה משחק טוב, ולא על מה זה אומר עליי או על הקבוצה. כרגע אני לא חושב על העתיד שלי אלא רק על המשחק. זה מה שאני מתרכז בו. הדברים האחרים לא בשליטתנו, רק מה שקורה על הדשא. ננסה להציג משחק טוב. העתיד שלי לא מדאיג אותי”.

לחץ
“זה לא משחק גמר. זה משחק בליגת האלופות ומה שאנחנו צריכים לעשות הוא לשחק כדורגל טוב. אם אתה משחק טוב, אתה יכול להגיע להרבה הזדמנויות”.

ה-BBC חסינים?
“מה שמעניין אותי הוא לראות את כל הקבוצה שלי מעורבת במשחק. זה הדבר היחיד שמעניין אותי. כשיגיע הרגע כולכם תדעו מי ישחק. זה לא מה שחשוב. מה שחשוב הוא הדרך שבה נעשה דברים על המגרש”.

כריסטיאנו וניימאר
“אנחנו מדברים על שני שחקנים נהדרים, אבל זה משחק בין ריאל מדריד לפסז’ – לא בין כריסטיאנו לניימאר. כריסטיאנו זכה בחמישה כדורי זהב ואני לא מתכוון לערוך השוואה בינו לבין ניימאר. מה שאני יכול להגיד על ניימאר זה שאנחנו כבר יודעים כל מה שהוא עושה על הדשא. יש לו איכות והוא יכול לעשות את ההבדל. אנחנו לא מסתכלים על זה כאל מפגש בין שני שחקנים, אלא מפגש בין שתי קבוצות”.

גוטי (אמר שירצה לאמן את ריאל יום אחד)
“אני בהחלט רואה אותו מאמן את ריאל מדריד יום אחד, והוא מתכונן לזה. הוא מהבית, הוא כאן כל חייו וזה חלום גדול”.

 

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון