ראמוס: “העברנו מסר לכולם במפעל האהוב עלינו”

קפטן ריאל מדריד, באחד המשחקים הטובים שלו העונה, ירד מרוצה מהניצחון 1:2 על פסז': "הקבוצה הזאת מצאה מחדש את הווייבים שהביאנו לנו כל כך הרבה אושר. עכשיו זה עניין של לדעת לשמור על זה". על ההמשך: "שמחים לעלות שלב, אבל עדיין לא עשינו שום דבר"

הצהרת כוונות
“אני שמח ומרוצה עם ההופעה הנהדרת שלנו. הפארק דה פראנס היה במה מצוינת כדי להעביר פעם נוספת מסר לכולם במפעל האהוב עלינו. הוכחנו את עצמנו תוך הצגת אופי אמיתי וחזרנו ליהנות מהכדורגל שלנו. הקבוצה הזאת מצאה מחדש את הווייבים שהביאו לנו כל כך הרבה אושר. עכשיו זה עניין של לדעת לשמור על זה. אנחנו שמחים לעלות שלב, אבל עדיין לא עשינו שום דבר”.

ההכנה למשחק
“הדרך שבה המאמן הכין אותנו הייתה ממש טובה. התכוננו למשחק והלחץ הגבוה שלנו עשה נזק ליריבה, כי מספר פעמים החזרנו את השליטה בכדור כבר בחצי המגרש שלהם. הם נתנו לנו שטחים והפקנו מהם את המיטב”.הניצחון
“זה אף פעם לא נוח וקל, גם אם זה לפעמים נראה ככה. המשחק היה בקצב גבוה. היה פה קרב פיזי אמיתי ואתה לעולם לא יכול לנוח. רצינו להמשיך ולגרום להם בעיות, וההרחקה של וראטי הגבירה את השליטה שלנו בקצב המשחק. חייבים לראות בזה מאמץ קבוצתי נהדר”.

ההרכב
“בשביל זה יש מאמן והוא זה שמקבל את ההחלטות ויודע מה הכי טוב לכל מצב. אנחנו צריכים לקבל את זה”.

ההגנה
“זה כיף לראות את עבודת ההגנה מבוצעת ככה והיה חשוב לנו להביא את האיזון שלנו. אני מקווה שנוכל להמשיך ככה, בגלל שזה מה שהתחרות הזאת דורשת. זה המסלול שאנחנו צריכים ללכת בו”.

 

 

1
הגב

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
עוז סומך Recent comment authors
  Subscribe  
החדש ביותר הישן ביותר הפופולרי ביותר
מעקב אחרי דיון
עוז סומך
אורח
עוז סומך

זידאן אחרי הזכייה התשיעית בליגת האלופות אמר שהוא רוצה לזכות גם ב10,11,12,13 . מכירים את הציטוט הזה?
אני לא מוצא אותו.