פסז’ ניסתה למנוע ממשטרת פריס לאבטח את ריאל

עיתון 'ל'אקיפ' מפרסם סיפור מאוד מטריד, לפיו ראשי המועדון הצרפתי דרשו שלא להצמיד ליווי לאוטובוס אלופת אירופה בדרכה מהמלון לאיצטדיון. הדרישה נדחתה בתוקף

צרפת מתעוררת הבוקר (שבת) עם סיפור מאוד מטריד, אותו מפרסם העיתון ‘ל’אקיפ’. אחרי שאופ”א החליטה להעמיד לדין את פסז’ על ארגון לקוי של המשחק נגד ריאל, מגיעות טענות גם מהמשטרה – והן חמורות אפילו יותר.

לפי הדיווח בעיתון, בצהרי יום שלישי – מספר שעות לפני גומלין שמינית גמר האלופות בין פסז’ לריאל מדריד – פנתה הנהלת פסז’ לראשי משטרת פריס בבקשה מיוחדת: אל תצמידו ליווי ואבטחה לאוטובוס של ריאל מדריד, בנסיעתו ממלון הקבוצה לאיצטדיון.הבקשה המוזרה לא לוותה בהסברים, אך המשטרה דחתה אותה בתוקף והצמידה ליווי משטרתי לאוטובוס, כמקובל בכל מסגרת אירופית. הליווי מהווה הפרדה סטרילית, שמאפשר לקבוצה האורחת להגיע לאיצטדיון בבטחה וללא היתקלות עם אוהדים מקומיים. עדיין לא ברור מה היה המניע לבקשה והאם יהיו לסיפור הזה השלכות נוספות.

במקביל, ראשי פסז’ זומנו לדיון מיוחד במשטרה בו יצטרכו לתת הסברים על המופע הפירוטכני שהיה במהלך המשחק. במשטרה מנסים להבין איך ארגוני האולטראס של האוהדים הצליחו להכניס לאיצטדיון כמות כל כך גדולה של אבוקות ורימוני עשן. הדיון נקבע ליום חמישי הקרוב, שבוע לפני הדיון שנקבע לפסז’ באופ”א – שם היא תועמד לדין על ניהול לקוי של המשחק והתפרעויות אוהדים.

 

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון