זידאן: “כריסטיאנו מגלקסיה אחרת – והוא שלנו”

בסיום הניצחון 1:2 על אייבר, מאמן ריאל מדריד שיבח את הפורטוגלי שהבקיע צמד: "אם הוא מבקיע שניים הוא רוצה גם את השלישי. הנתונים שלו מדברים בעד עצמם". על הניצחון: "התקשינו, אבל הצגנו אופי". על הליגה: "הכל פתוח עד הסוף. מי שלא שומר על ריכוז - ישלם על זה"

כריסטיאנו
“הוא מגלקסיה אחרת. הוא יודע שהוא יבקיע. הוא שונה ומיוחד. הנתונים שלו מדברים בעד עצמם. הוא מאוד חיובי, ואם הוא מבקיע שניים – הוא רוצה גם את השלישי. הוא מצוין והוא שלנו”.

הניצחון
“צריכים להעריך את אייבר על המשחק הנהדר שהיא הציגה. היא הייתה טובה יותר. היא שיחקה טוב מאוד, במיוחד במחצית הראשונה. זה היה מגרש מסובך עם קבוצה טובה, שעוברת עליה עונה מצוינת. ידענו שנצטרך לסבול, אבל למרות שהיו לנו קשיים עם הכדור – נלחמנו יחד עם הרבה אופי והשגנו את הניצחון. אנחנו שמחים על זה”.מודריץ’
“אחרי 15 או 20 יום, לוקה חזק מפציעה והציג משחק נהדר. הוא היה טוב מאוד במגרש קשה כמו זה. לא ציפינו שהוא ישחק 90 דקות, אבל זה מה שקרה בסוף. הוא ממש חשוב לנו. אני מקווה שהוא יישאר בכושר הזה. כשנוצרות בעיות במשחק – הוא אף פעם לא מתרגש מזה”.

הליגה
“הכל פתוח ואפשרי עד הסוף. כרגע זה נראה קשה, אבל מי שלא שומר על ריכוז – משלם על זה. הדבר החשוב הוא להמשיך. אם אנחנו רוצים להשיג משהו, אנחנו מוכרחים לאגור שלוש נקודות אחרי שלוש נקודות – וזה מה שננסה לעשות. אנחנו שמחים על הניצחון. צריכים ליהנות ממנו, לנוח יומיים – מה שלא היה לנו כבר הרבה זמן – ולחזור לעבוד לקראת המשחק מול ג’ירונה”.

איסקו ובייל
“בעיניי הם נראו טוב, כמו כולם. הקבוצה נראתה קצת פחות טוב מהרגיל. לא הצלחנו למצוא את המשחק שלנו. התקשינו המון. כל אחד נלחם ורץ הרבה – וזה מה שחשוב לי. כשדברים לא עובדים, אתה צריך שיהיה לך אופי כדי לנצח את המשחק”.

1
הגב

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
עוז סומך Recent comment authors
  Subscribe  
החדש ביותר הישן ביותר הפופולרי ביותר
מעקב אחרי דיון
עוז סומך
אורח
עוז סומך

כמה שערים יש לו כבר? אחרי היום?