מסתמן: גומלין רבע הגמר יערך בערב יום השואה

עלייתה הצפויה של אתלטיקו לרבע גמר הליגה האירופית תאלץ את שיבוץ הדרבי בליגה ליום ראשון, ה-8 באפריל. בהמשך אותו שבוע יתקיים המשחק המכריע בליגת האלופות, כשריאל תדרוש לשחק במועד המאוחר יותר - יום רביעי, ה-11 באפריל, ערב יום הזיכרון בישראל

חדשות פחות טובות לאוהדי ריאל מדריד בישראל, שככל הנראה יאלצו גם השנה להתלבט בין עידוד הקבוצה – לבין קדושת יום הזיכרון לשואה ולגבורה. זאת בשל העובדה שלפי המסתמן כרגע, משחק הגומלין של ריאל ברבע גמר ליגת האלופות צפוי להיקבע ליום רביעי ה-11 באפריל – ערב יום השואה.

הכל מתחיל בעלייתה הצפוייה של אתלטיקו מדריד לרבע גמר הליגה האירופית. במידה והקולצ’ונרוס לא יאבדו יתרון 0:3 מול לוקומוטיב מוסקבה, הם יעלו לשלב שמונה האחרונות במפעל האירופי. המשחק הראשון יערך ביום חמישי ה-5 באפריל, הגומלין שבוע אחר כך.בשל השתתפותה של אתלטיקו בליגה האירופית, משחק הליגה שלה באותו סוף שבוע – הדרבי מול ריאל – ייקבע ליום ראשון ה-8 באפריל. כאן נכנסת לתמונה גם אלופת אירופה, שתושפע אף היא מהשיבוץ הזה.

בהמשך אותו שבוע של הדרבי ישוחקו משחקי הגומלין ברבע גמר ליגת האלופות. ריאל, שתשחק כאמור ביום ראשון, תדרוש לקיים את הגומלין שלה במועד הרחוק יותר – כלומר יום רביעי באותו השבוע. באותו רביעי, ה-11 באפריל, יצוין בישראל ערב יום הזיכרון לשואה ולגבורה.

חשוב לציין שטרם נקבעו התאריכים הרשמיים למחזור הליגה, כך שמדובר בהערכות בלבד. מה גם שאתלטיקו עדיין לא עלתה סופית לשלב הבא (למרות שברשותה יתרון משמעותי). בנוסף, יש להמתין ולראות את תוצאות ההגרלות של משחקי רבע הגמר, שאולי יוסיפו מקבץ אילוצים נוספים לפלונטר שנוצר. כך או כך, אם לא יקרה משהו בלתי צפוי, קשה לראות שיבוץ אחר של המשחקים. בכך מסתמן שגם השנה, כמו בשנים קודמות, אוהדי ריאל יערכו עם עצמם ועם חבריהם את ההתלבטות בין שמירה על קדושת יום הזיכרון – לבין עידוד הקבוצה בשלבים המכריעים של העונה.

3
הגב

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
אלחיניסןמאור Recent comment authors
  Subscribe  
החדש ביותר הישן ביותר הפופולרי ביותר
מעקב אחרי דיון
מאור
אורח
מאור

לא מבין את ההקשר של יום הזיכרון למשחקי הכדורגל ערוצי הספורט אינם חייבים בכלל להוריד ראש הם ענף גדול וזכותם לשדר משחקים באותו היום!!

ניסן
אורח
ניסן

זה לא הוגן

אלחי
אורח
אלחי

הלוואי שזה יהיה מול באיירן ונביס אותם 4 0