זידאן: “בסיכום שני המשחקים, הגיע לנו לעלות”

מאמן ריאל מדריד מרוצה מהשגת הכרטיס לחצי גמר ליגת האלופות: "לא נשאר מה לומר. אנחנו מאוד שמחים". על הקאמבק של יובנטוס: "לא ציפינו לספוג כבר אחרי דקה, אבל לא ראיתי מצב שנודח". על הפנדל: "אני חושב שהיה. השער של כריסטיאנו? הוא רגיל למצבים האלה"

זינדין זידאן התייצב בפני העיתונאים בסיום הגומלין מול יובנטוס ברבע גמר ליגת האלופות, שהסתיים בהפסד 3:1 וניצחון 3:4 בסיכום – בדרך לחצי הגמר.

המשחק
“זה לא היה משחק מוזר, אבל לא ציפינו לספוג כבר בדקה הראשונה. כשזה קרה, שחקנים הורידו ראש והיריבה קיבלה ביטחון. הם נכנסו למשחק בצורה טובה ואנחנו לא. היו לנו בעיות בשליטה במשחק”.העמידה בלחץ
“ידעתי שנוכל לעמוד בזה, אבל לא חשבתי שיקרה מה שקרה אחרי דקה. היה לנו ברור שנצטרך להתמודד עם יריבה שהציגה משחק מצוין ולחצה אותנו גבוה. לא ראיתי מצב שנודח, כי אני אדם חיובי. אמרתי לשחקנים שיהיו לנו בעיות במשחק הזה, שהוא מאוד טריקי”.

הפנדל
“היה פנדל. אמרו לי שהיה פנדל. לא ראיתי את זה. השופט קיבל את ההחלטה ואי אפשר לשנות אותה, אבל אני חושב שהיה פנדל. כריסטיאנו רגיל למצבים כאלה. הוא לא מרגיש לחץ. הוא הבקיע אותו – וניצחנו במפגש”.

עלייה לחצי הגמר
“לא נשאר מה לומר. אנחנו בחצי הגמר ומאוד שמחים. יובנטוס שיחקה טוב בעוד אנחנו היינו בינוניים. ההבדל היה שאנחנו האמנו עד הסוף. בסיכום שני המשחקים, הגיע לנו לעלות שלב ואנחנו יכולים להיות מרוצים”.

המפגש עם יובה
“הם ציפו להבקיע במשחק הראשון אבל לא הצליחו, ולנו היו הזדמנויות להבקיע כעת בגומלין. ככה זה עובד בכדורגל. ליגת האלופות היא המפעל הכי גדול, ואתה פשוט לא יכול להגיע למשחקים ולחשוב שאתה הולך לנצח – כי בסוף אתה רואה מה קורה לך”.

חילופים במחצית
“היינו חייבים לשנות משהו. לא הייתי מרוצה מאיך שעמדנו על המגרש. זה לא עניין של להעניש את בייל או קאסמירו על המשחק שלהם. שינינו את הדרך שבה שיחקנו עם שחקנים כמו אסנסיו ולוקאס, שנתנו לנו הרבה יותר אנרגיה שעשתה את השינוי”.

קיילור נאבאס
“אסור לנו להאשים אף אחד. השערים שספגנו היו באשמות כולם, וכולנו בזה ביחד”.

הרחקת בופון
“אני לא חושב שמגיע לו לסיים ככה, אבל אי אפשר לחזור אחורה. מה שקרה בסיום המשחק לא לוקח כלום ולא משנה כלום ממה שהוא עשה במהלכו. הוא שחקן מדהים, ואולי זה לא יהיה המשחק האחרון שלו בליגת האלופות”.

 

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון