כריסטיאנו: “הלב שלי דפק מהר. תודה לאל שהבקעתי”

הפורטוגלי כבש מול יובנטוס בפנדל עמוק בתוספת הזמן, ושלח את ריאל מדריד לחצי גמר ליגת האלופות: "הגיע לנו לעלות". על העבירה שהובילה לכדור העונשין: "אם ואסקס לא היה מוכשל - הוא היה מבקיע". קרבחאל הוסיף: "ליגת האלופות מלאה במשחקים קשים וזה בדיוק מה שהיה לנו"

ריאל מדריד כבר הסתבכה מול יובנטוס ונקלעה לפיגור 3:0 בבית, שמחק את היתרון ממשחק החוץ. אלא שאז, עמוק בתוספת הזמן, הגיע (שוב) כריסטיאנו רונאלדו, הציל אותה, הבקיע כדור עונשין מ-11 מטרים – ושלח את הבלאנקוס לחצי הגמר בפעם השמינית ברציפות. בסיום הוא התייצב מול התקשורת והתייחס לנושאים השונים.

המשחק
“היינו צריכים לסבול וללמוד. זה היה שיעור שבכדורגל הכל יכול לקרות ואי אפשר לשלול שום דבר. חייבים להילחם עד הסוף. היינו יכולים להבקיע יותר, אבל בופון היה מדהים. יובנטוס הייתה טובה, אבל הגיע לנו לעלות”.הפנדל
“אני לא יודע למה יש בכלל ויכוח. בנעטיה עשה עבירה מאחור על לוקאס. אם הוא לא היה עושה אותה, לוקאס היה מבקיע”.

הבעיטה והשער
“הלב שלי דפק מהר, אבל ניסיתי להירגע. ידעתי שזה יהיה פנדל מכריע. תודה לאל שהבקעתי אותו ועלינו שלב. אני מאוד שמח שאנחנו בחצי הגמר”.

 

קרבחאל: “פייבוריטים? אין דבר כזה ברמות האלה”
המשחק
“לא חשבנו שהמשחק יתפתח ככה, עם 0:3. ליגת האלופות מלאה במשחקים קשים, וזה בדיוק מה שהיה לנו כאן – לכן אנחנו צריכים לחגוג. היו לנו שגיאות, היינו צריכים להבקיע אבל זה לא קרה… זה הכדורגל”.

הפנדל
“ממה שראיתי על הדשא – הייתה עבירה ברורה בפנדל. לוקאס היה ממש מול השער, ואם בנעטיה לא היה מפיל אותו – הוא היה מבקיע. כריסטיאנו? הוא מבקיע את רוב הפנדלים שלו. הוא מספק את השערים לקבוצה, שזה הדבר החשוב”.

פייבוריטים לזכייה
“ראינו את זה גם במקרה של רומא-ברצלונה – כל קבוצה יכולה להעיף אותך, וגם לנו היה פה משחק קשה. הייתי משוכנע שנעלה, בין אם ב-90 דקות ובין אם בהארכה. ידעתי שנעבור שלב. פייבוריטים? אין דבר כזה ברמות האלה. ארבע הקבוצות שהגיעו לחצי הגמר יכולות לזכות בתואר. אנחנו מודעים לזה וננסה להמשיך הלאה לגמר בקייב”.

 

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון