מרסלו: “זה היה פי 10 יותר מרגש ממשחק רגיל”

אחרי העלייה הדרמטית לחצי הגמר, המגן הברזילאי הודה: "אתה אף פעם לא יודע מה הולך לקרות במשחק כזה. לרגע לא הפסקנו להילחם". ואסקס: "מי שלא תבוא עכשיו - אנחנו חייבים להתכונן היטב".

בסיום משחק העלייה לחצי גמר ליגת האלופות, התייצב מרסלו בפני העיתונאים ושיתף את תחושותיו.

“זה היה פי 10 יותר מרגש ומסעיר מאשר משחק רגיל. אתה אף פעם לא יודע מה הולך לקרות במשחק כזה. היינו חייבים להתעורר אחרי שספגנו שלושה שערים, וקשה לעשות את זה מול קבוצה כמו יובנטוס. הם יכולים להכות בך עם מתפרצת ושיחקו טוב. עמדנו בזה בזכות עבודה קשה והרצון להשיג עוד”.“כל משחק הוא בפני עצמו. מאז שהגעתי לריאל מדריד, הם לימדו אותי להאמין עד לרגע האחרון. לרגע לא הפסקנו להילחם. הייתי מאחור במהלך של הפנדל וזה היה פנדל ברור כמו שמש ביום בהיר”.

ואסקס: “לא חושב שיש בכלל מקום לדיון לגבי הפנדל”
“כריסטיאנו מסר לי ברחבת החמש, וכשניסיתי להשתלט על הכדור – הבלם פגע בי ונפלתי. אני לא חושב שיש בכלל מקום לדיון לגבי הפנדל. שחקני יובה התווכחו עם השופט? אחרי משחק כזה ועם פנדל בדקה האחרונה, זה טבעי שהם יגיבו ככה”.

“ליגת האלופות זה מפעל חסר-רחמים. אתה חייב להיות מרוכז לאורך כל 90 הדקות בכל משחק כדי להישאר בתחרות. ידענו איך לעמוד בזה, והשער של כריסטיאנו היה מכריע. מי שלא תבוא עכשיו – אנחנו חייבים להתכונן היטב ולהגיע במלוא המוטיבציה כדי לעלות לגמר”.

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון