בוטרגניו: “באיירן מצוינת, אבל אנחנו מאמינים בשחקנים”

חבר הדירקטוריון של ריאל מדריד היה גם הנציג בהגרלת חצי גמר ליגת האלופות, שזימנה מפגש כפול עם אלופת גרמניה: "הצעד האחרון הוא תמיד הכי קשה. הקבוצה הוכיחה כמה היא רוצה להגיע לגמר נוסף". הגומלין יערך בברנבאו: "אי אפשר לדעת אם זה נותן יתרון. נצטרך לשחק טוב בשני המשחקים"

אחרי בורוסיה דורטמונד, טוטנהאם וניקוסיה בשלב הבתים, פריס סן ז’רמן בשמינית ויובנטוס ברבע – באיירן מינכן תהיה היריבה האחרונה שמפרידה בין ריאל מדריד, אלופת אירופה, לבין עלייה לגמר ליגת האלופות שלישי ברציפות.

אמיליו בוטרגניו, חבר הדירקטוריון של המועדון, ייצג את ריאל בהגרלת חצי הגמר ובסיומה התייחס למפגש הכפול עם הגרמנים.ההגרלה
“קשה להגיע לשלב הזה של התחרות, ואנחנו מגיעים לכאן כבר שמונה שנים ברציפות. מוכרחים להעניק קרדיט לשחקנים על כל מה שהם עושים. עכשיו מצפה לנו עוד אתגר. באיירן מינכן היא קבוצה מצוינת עם שחקנים מאוד טובים וניסיון מדהים בזירה הבינלאומית. הולך להיות מאוד קשה”.

צעד לפני הגמר
“החלק הקשה עוד לפנינו. הצעד האחרון הוא תמיד הכי קשה, כי נותרו ארבע הקבוצות הטובות ביותר. אנחנו מאוד מתרגשים והשחקנים שלנו הוכיחו פעם נוספת כמה הם רוצים להגיע לגמר נוסף”.

הגומלין במדריד
“אף פעם אי אפשר לדעת אם זה שהגומלין בבית נותן לך יתרון. בעונה שעברה בחצי הגמר שיחקנו את המשחק הראשון בבית – ועלינו לגמר. חשוב לשחק טוב בשני המשחקים, כי אנחנו מתמודדים עם קבוצה מצוינת שלא תרפה. בחלק הקדמי יש להם שיחקנים עם הרבה איכויות שינסו לנצל כל הזדמנות. ננסה להוציא תוצאה טובה מהמשחק במינכן, כדי להשלים את המלאכה לעיני האוהדים שלנו בברנבאו ולזכות בכרטיס לגמר קייב”.

יריבות שוות
“בשלב הזה כמעט בלתי אפשרי לעבור משחק מבלי לסבול. אם זה מה שנצטרך לעשות כדי להגיע לגמר, זה מה שנעשה. אנחנו ממש רוצים להיות שם. עוברת עלינו דרך קשה העונה, אחרי שהגרלנו את פסז’, יובה ועכשיו באיירן. אבל אנחנו מאמינים בשחקנים שלנו והם מראים כבר תקופה ארוכה שהם מסוגלים לעשות את זה”.

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון