ריאל תפתח בהליכים נגד המאשימים אותה בשחיתות

משיבים מלחמה: אחרי מחול השדים בעקבות הפנדל מול יובנטוס, במסגרתו הואשמה הקבוצה ב'קניית שופטים' - במועדון החליטו להסיר את הכפפות ולשים סוף לניסיונות הפגיעה בו, בערכיו ובאוהדיו. השחקנים קיבלו אישור להתבטא בנושא בחופשיות

ריאל מדריד יוצאת למלחמה למען המדרידיסטאס. במועדון זועמים על עוד שטף של האשמות כנגדו – ומתכוונים ללכת עד הסוף, כולל תביעות משפטיות. כך מדווח עיתון ‘מארקה’.

כבר שנים שבמועדון לא מתייחסים להאשמות שונות ומשונות כלפיו. ‘כדורים חמים’, ‘הגרלות מבוימות’ או ‘שחקני היריבות פותחים רגליים’ הן רק חלק מהאמירות שיוחסו לריאל לאורך תקופה ארוכה. השבוע הגיע הקש ששבר את גב הגמל.מחול השדים בימים האחרונים, מאז הפנדל הדרמטי בגומלין רבע גמר ליגת האלופות מול יובנטוס, חצה כל גבול מבחינת המועדון. ההאשמות על שוחד לשופטים, גם אם נאמרות רק כדי לשחרר קיטור, התקבלו בזעם במועדון – שהחליט כעת להסיר את הכפפות.

כלי תקשורת, עיתונאים, מועדונים, מאמנים ואף מנהלי עמודים ברשתות החברתיות שלקחו חלק ב’חגיגה’, נמצאים כעת בסכנת תביעות משפטיות מצד המועדון. במסדרונות הברנבאו החליטו שהגיע הרגע להפסיק לשתוק ולצאת למאבק כדי להגן על שם המועדון, כבוד המועדון, ערכי המועדון ומעל כולם – אוהדי המועדון, המדרידיסטאס, שנמצאים ב’חזית’ וסופגים את ההאשמות בעצמם.

בריאל רואים באוהדים כנכס עליון, שמייצג את המועדון בכל רחבי העולם – גם ובעיקר בימים בהם הרשת משתוללת ופוגעת אפילו בהם. כעת, כאמור, המועדון חובר אליהם במאבק.

במקביל להחלטה להסיר את הכפפות ולבחון את האפשרות לפתוח בתביעות דיבה, פלורנטינו פרס שוחח עם השחקנים והעניק להם את האישור להתבטא בחופשיות על הנושא. בחדר ההלבשה של ריאל קיים כעס גדול על התלונות והטענות שמופנות לעברו, בין היתר גם על ידי שחקני ואנשי המקצוע של קבוצות יריבות. כעת – המועדון יאפשר להם להגיב כפי שירצו, כדי לשים סוף לתופעה העלובה.

 

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון