זידאן: “איסקו היה ונשאר שחקן חשוב בריאל”

המאמן היה מרוצה מהספרדי, אחרי שהצטיין בניצחון 1:2 על מלאגה עם גולאסו ובישול: "אני מאושר בשבילו. זה הבית שלו והוא נתן משחק מצוין". על בנזמה: "הוא לא מתכוון לוותר. ברור שהוא היה רוצה להבקיע. הוא ימשיך לנסות". זיזו הפך למאמן השישי בהיסטוריית המועדון שרושם 100 ניצחונות

ריאל מדריד חזרה ממלאגה עם שלוש נקודות יקרות, שהחזירו אותה למקום השלישי בטבלה והשאירו אותה במאבק על המקום השני. ה-1:2 על נועלת הטבלה הושג בעיקר לאור יכולת נהדרת של איסקו, שהצטיין עם גולאסו בבעיטה חופשית ובישול נהדר לקאסמירו אחרי מבצע קבוצתי מושלם.

עבור זינדין זידאן היה זה הניצחון ה-100 כמאמן ריאל מדריד, מתוך 140 משחקים שניהול. בכך הוא הפך בסך הכל למאמן השישי בהיסטוריית המועדון שמגיע לנתון הזה. בסיום המשחק, הוא התייצב מול התקשורת והתייחס לנושאים השונים.הניצחון
“עשינו עבודה מאוד טובה. לא פשוט לשחק נגד קבוצה שלא ראוייה להיות במקום בו היא נמצאת, בתחתית הטבלה. הגענו עם מוטיבציה, התייחסנו למשחק במלוא הרצינות, שיחקנו מאוד טוב – והשגנו תוצאה טובה”.

רוטציות
“היה לנו חשוב לאפשר לכמה שחקנים לנוח, ובמקביל לתת דקות לכאלה שלא משחקים הרבה. אני מנסה לעשות את המיטב ולערוך רוטציות, אבל לא כולם יכולים לנוח באותו הזמן. נותר לנו עוד משחק אחד לפני חצי גמר ליגת האלופוות (ברביעי מול בילבאו) ונראה מי ישחק בו. אנחנו בתקופה טובה וכולם כשירים ובריאים. זה חשוב מאוד שכולם זמינים”.

איסקו
“אני מרוצה מההופעה שלו ומהשער שהבקיע. זה הבית שלו והוא נתן משחק מצוין. אני מאושר בשבילו ובשביל הקבוצה. הוא תמיד היה שחקן חשוב. למרות שאתם (העיתונאים) חושבים שעובר לי משהו אחר בראש, מבחינתי הוא היה ונשאר שחקן חשוב בריאל והוא מוכיח את זה. הוא קיבל העונה הרבה יותר דקות משקיבל בעבר. מאוד שמח בשבילו”.

בנזמה ובייל
“כרים לא מתכוון לוותר. ברור שהוא היה רוצה להבקיע והיו לו הזדמנויות לעשות את זה. השער זה מה שחסר לו, אבל הוא ימשיך לנסות. עברה עליו שנה קשה מהבחינה הזאת. בייל? כמו יתר השחקנים שנשארו לנוח בבית, גם אצלו זאת הייתה החלטה מקצועית שלא יצטרף לנסיעה”.

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון