זידאן: “מאוכזבים, אבל ההפסד הזה לא ישפיע עלינו”

מאמן ריאל מדריד לוקח את ה-3:2 לסביליה בפרופורציות, ומתייחס לסגל המשני איתו הגיע למשחק: "לא מתחרט על ההרכב שבחרתי בו. גם הקבוצה הזו הייתה יכולה לנצח בשקט. יש לנו גמר בסוף החודש וחלק מהשחקנים צריכים לנוח"

בסיום ההפסד 3:2 לסביליה במשחק השלמה בליגה, זינדין זידאן התייצב בפני התקשורת והתייחס למספר נושאים.

מה היה חסר
“בחלק האחרון של המגרש לא עשינו יותר מדי. בעיקר במחצית הראשונה. במחצית השנייה השתפרנו”.הסגל המשני
“הקבוצה שעלתה לשחק יכולה הייתה לנצח את המשחק הזה בשקט. אני לא מתחרט על ההרכב שבחרתי. נותרו לנו רק עוד שני משחקי ליגה העונה וזו הייתה הזדמנות בשבילם. זה חבל, כי אלה שחקנים שמשחקים פחות. אני לא יכול להאשים אותם בהפסד. במחצית השנייה הם הבקיעו שני שערים”.

ההפסד ישפיע?
“אנחנו מאוכזבים, אבל זה לא ישפיע עלינו בכלל. יש לנו עוד משחק בשבת. כשאתה מפסיד אתה לא יכול להיות מרוצה, אבל זה לא ישפיע עלינו במה שנעשה עד סיום העונה”.

סרחיו ראמוס
“סרחיו הוא הקפטן שלנו. בכל פעם שהוא מגיע לסביליה, משהו קורה איתו. ככה זה. הוא יודע את זה ומנסה להתרכז. הוא החמיץ פנדל, אבל דברים כאלה יכולים לקרות”.

חוסר איזון העונה
“אנחנו לא יכולים להיות מרוצים מהתוצאות שהשגנו העונה בליגה, אבל כן מרוצים מהדרך שבה אנחנו משחקים. שיחקו פה המון שחקנים שלא משחקים הרבה. אי אפשר להיות שמחים מהמחצית הראשונה, אבל מהמחצית השנייה דווקא כן. אנחנו לא נדבר יותר על מה שעשינו העונה בליגה. פתיחת העונה הייתה מאוד מורכבת”.

וויתר על הליגה עם ההרכב המשני?
“ממש לא. כל השחקנים שיש לי זמינים לשחק. יש לנו הרבה משחקים, וחלק מהשחקנים צריכים לנוח. יש לנו גמר ליגת אלופות בסוף החודש ואנחנו מוכרחים לנוח. אני המאמן ואני זה שמחליט”.

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון