בפסז’ מגיבים לשמועות: “אין סיכוי שניימאר יעזוב”

אחרי שבועות של שקט בגזרה, בימים האחרונים מוצף מחדש סיפור מעברו האפשרי של הכוכב הברזילאי לריאל מדריד. חלק מהדיווחים גם מדברים על פגישות ראשונות בין אביו לבין נציגי הבלאנקוס. במועדון הפריזאי מכחישים: "זה מגוחך"

על רקע השמועות והדיווחים שצפו מחדש בתקשורת הצרפתית והספרדית, בפריס סן ז’רמן מתייחסים לראשונה לאפשרות שניימאר יעזוב בקיץ לריאל מדריד. גורמים במועדון מצוטטים ב’מארקה’ וממהרים לקבוע: “אין סיכוי כזה”.

בימים האחרונים שבו לחיינו הכותרות על רצונו של ניימאר לעזוב את פסז’ אחרי עונה אחת בלבד. כותרות מהסוג הזה עלו כבר באמצע העונה, אבל פציעתו הקשה והדחת פסז’ מליגת האלופות הורידו את העניין מסדר היום. כעת, כשסיום העונה מתקרב, הנושא חוזר – ובכל הכוח.לפי דיווחים בצרפת ובספרד, אביו של ניימאר – שמשמש גם כנציגו – ערך מספר פגישות כדי לקדם את מעבר בנו מפריס. בין היתר, כך דווח, הוא נפגש עם הסוכן פיני זהבי שהיה אדריכל העברתו לפסז’ בקיץ שעבר. במקביל נערכו פגישות עם נציגי ריאל מדריד, כשבנוסף ראשי פריס עודכנו על הרצון לסיים את ההתקשרות בקיץ הקרוב. כעת מגיעה התגובה שלהם.

“זה מגוחך. הסיכוי שיושג הסכם עם מועדון אחר וניימאר יעזוב הוא אפסי. לניימאר אין תו מחיר כי הוא לא בשוק ההעברות”, צוטטו גורמים מפסז’ בעיתון ‘מארקה’. בנוסף, הדגישו אותם גורמים שלא הייתה שום פנייה מצד אביו של ניימאר לגבי רצון לעזוב בקיץ – ובוודאי שלא הייתה התעניינות מצד ריאל לאפשרות לרכוש את השחקן.

ומה אתם חושבים על אפשרות רכישתו של ניימאר בקיץ? הצביעו בסקר!

 

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון