זידאן: “זה לא הזמן הנכון לדבר על ניימאר”

שבועיים לגמר האלופות, כשברקע שמועות על החתמה אפשרית של הכוכב הברזילאי, ריאל מדריד מתכוננת למשחק הבית האחרון לעונה מול סלטה ויגו. המאמן רוצה ניצחון: "מגיע לאוהדים שלנו לקבל מאיתנו רגע של אושר". על העונה של קבוצתו: "הליגה זה המפעל הקשה ביותר, אבל בסוף כולם רוצים לזכות בליגת האלופות"

זינדין זידאן התייצב בפני התקשורת לקראת משחק הליגה מול סלטה ויגו במסגרת המחזור ה-37, והתייחס בין היתר גם לגמר ליגת האלופות המתקרב והשמועות על ניימאר.

משחק בית אחרון לעונה
“המשחק מול סלטה יהיה האחרון שלנו בסנטיאגו ברנבאו. אנחנו רוצים לנצח את המשחק ולהעניק לאוהדים שלנו רגע של אושר. זה מגיע להם”.העונה תלויה בגמר האלופות
“פתחנו את העונה בצורה מצוינת, זכינו בשלושה תארים עם הסופרקאפ והסופרקופה בהתחלה ובהמשך גם בגביע העולם למועדונים. הדרך שלנו הייתה רעה בגביע ובליגה, אבל עלינו לגמר ליגת האלופות. אנחנו רוצים להגן על התואר שלנו ולזכות בו שוב. אין ספק שהליגה היא התחרות הקשה ביותר, אבל בסופו של יום כולם רוצים לזכות בליגת האלופות – ואנחנו ננסה לעשות את זה בפעם השלישית ברציפות”.

ביקורות על שחקני הספסל
“אנחנו לא יכולים לשלוט בזה. זה חלק מהחיים. אנחנו עובדים בעבודה הזאת וצריכים לקבל את זה שיבקרו אותנו כשדברים לא ילכו בצורה טובה. לשחקנים שמשחקים פחות יש אופי. מה שהם עושים, הם עושים בצורה טובה. אם מחפשים להאשים מישהו – שיאשימו אותי. כולנו באותה הסירה, אבל אני האיש שעומד בראש. אלה ששיחקו מול סביליה עשו עבודה טובה”.

תכנית העבודה לקראת הגמר
“אנחנו לא מתכוונים לשנות כלום. שני המשחקים שנותרו לנו יהוו הכנה טובה. אין דבר שיכול להחליף משחקים. זאת הדרך הטובה ביותר להתכונן. מבחינת עבודה אנחנו לא נשנה כלום. נעבוד כרגיל”.

עתידו יוכרע בגמר?
“אני לא אגיד שלא, כי בסופו של דבר תוצאות הן הדבר החשוב. יכול להיות שזה ישפיע ויכול להיות שלא. אני כרגע חושב רק על סיום העונה”.

ניימאר
“אני לא האיש שידבר על זה. אני חושב רק על מה שנשאר לנו העונה. אני מצטער שהתשובה שלי היא בכלל על נושא אחר מהשאלה. אחרי הגמר, המועדון יתכנס וידברו על מה שצריך לדבר. כרגע אני לא יכול לדבר על שום דבר”.

ניימאר יסתדר עם כריסטיאנו?
“השחקנים הטובים ביותר תמיד מסתדרים יחד. אני לא יודע לגבי חברויות מחוץ למגרש, אבל על המגרש תמיד תהיה כימיה”.

מתנהל מו”מ עם ניימאר?
“אני לא יודע אם מדברים איתו. אני לא ביקשתי שזה יקרה. אני לא חשוב שמדברים, כי כולם מתרכזים בסיום העונה. נסיים את העונה כמו שצריך ואחר כך נדבר”.

שבועיים לגמר, ונושא השיחה הוא ניימאר
“אנחנו לא מודאגים. זה לא יפריע לנו. תמיד יש דיבורים וזה לא ישתנה, אבל זה לא ימנע מאיתנו להתכונן לגמר כמו שצריך. כרגע זה לא הזמן הנכון לדבר עליו”.

ריאל פייבוריטית בגמר
“אני לא אתייחס לזה כי אנחנו לא חושבים על זה. אנחנו לא מתעסקים בזה. מה שאומרים בחוץ זה דבר אחד, ומה שאנחנו חושבים בינינו זה דבר אחר לגמרי”.

השלישייה הקדמית של ליברפול
“אני לא חושב שאנחנו צריכים להתכונן באופן מיוחד לקראתה. אנחנו צריכים להתכונן למשחק כמו שצריך. אנחנו משחקים טוב מאוד, למרות שלאחרונה אנחנו סופגים המון. אני לא חושב שהבעיה של ריאל היא בהגנה. אנחנו יכולים להשתפר, אבל בסך הכל ההגנה שלנו מאוד יציבה. אני מרוצה ממנה מאוד”.

 

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון