זידאן: “יכאב לי הראש בבחירת ההרכב לגמר”

מאמן ריאל מדריד מאושר על ה-0:6 האדיר מול סלטה ויגו, אבל כבר חושב על המשחק בקייב: "אני תמיד אעדיף שכל השחקנים יהיו בכושר ומוכנים למשחק". על העובדה שלקבוצה יהיה רק שבוע כדי להתכונן: "זה לא אמור להוות בעיה, כל עוד נהיה מרוכזים - ואני בטוח שנהיה"

זינדין זידאן התייצב בפני העיתונאים בסיום משחק הניצחון 0:6 על סלטה ויגו, במסגרת המחזור ה-37 בליגה הספרדית.

תגובה ראשונה למשחק
“יהיה לי כאב ראש בבחירת ההרכב לגמר, אבל אני תמיד אעדיף שכל השחקנים יהיו בכושר ומוכנים למשחק. הצגנו הופעה נהדרת וזה היה חשוב לנו. אין תחליף למשחקים. נראינו מרוכזים ושיחקנו כדורגל ממש טוב. הבקענו שישה שערים ושמרנו על רשת נקייה”.שער נקי
“אני מאושר בשביל קיילור. הוא ספג לאחרונה כל כך הרבה ביקורות, והשערים שהוא סופג הם לא רק באשמתו. זה נוגע לכולם. היה חשוב שהוא ישמור היום על שער נקי – והוא עשה את זה עם מספר הצלות”.

לוח זמנים צפוף
“אנחנו לא אלה שקובעים את לוח הזמנים. זה מה שיצא השנה. בעונה שעברה היו לנו שבועיים להתכונן לגמר, הפעם שבוע – וזה מה יש. אין מה לעשות עם זה. זאת לא צריכה להיות בעיה, כל עוד נהיה מרוכזים – ואני בטוח שנהיה מוכנים”.

ההרכב לגמר
“אני עדיין לא יודע. אין לי מושג”.

גארת’ בייל
“הוא בכושר טוב. הוא עושה עבודה טובה והוכיח את זה גם הפעם. אני שמח בשבילו, על השערים שלו ועל מה שהוא מייצג. המפתח בשבילנו הוא להגיע לגמר בכושר הטוב ביותר. נשאר לנו עוד משחק אחד לפני הגמר, ואנחנו צריכים לשחק בו כמו ששיחקנו עכשיו. בקייב, אני אצטרך לבחור מתוך 24 השחקנים שלי”.

התפתחות כמאמן
“השתפרתי כמאמן מאז גמר האלופות הראשון שלי. זה בלתי נמנע. אני אוהב את זה. אם אמשיך לאמן, אני בטוח אמשיך להשתפר. האנשים שאני עובד איתם עוזרים לי המון, כמו גם האימונים עם השחקנים”.

החתמות
“אנשים תמיד מדברים על החתמות אפשריות. אי אפשר להימנע מזה. כל השחקנים הגדולים רוצים להגיע למועדון הזה. זה מועדון חזק וההיסטוריה שלו מדברת בעד עצמה. אני בר-מזל כמאמן שיש לי שחקנים כאלה ואני באמת מעריך כל מה שהם עושים. גם בזמנים קשים. הם נלחמים, רצים ונותנים את כל מה שיש להם, אבל דברים לא יכולים תמיד ללכת טוב. המועדון מעריך את השחקנים שיש לו. אנחנו לא יכולים לשלוט בדברים שנאמרים בחוץ”.

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון