“יש לנו עוד הזדמנות להוכיח שאנחנו מלכי אירופה”

סרחיו ראמוס מחמם מנועים לקראת גמר ליגת האלופות בשבת הבאה, והגיע עם מספר שחקנים נוספים של ריאל מדריד לאירוע של חברת 'מוביסטאר' בו נפגש עם אוהדים: "זאת תהיה הגשמת חלום לזכות בגביע בפעם השלישית ברציפות, ואני מקווה שנעשה את זה"

שחקני ריאל מדריד הגיעו לאירוע של חברת ‘מוביסטאר’, בו חילקו חתימות לאוהדים ודיברו עם התקשורת לקראת גמר ליגת האלופות בשבת הבאה.

“זה דבר טוב שיש לנו הזדמנות נוספת להוכיח שאנחנו המלכים של אירופה. העבודה, ההתמדה וההקרבה לאורך כל העונה מזכות אותך באפשרות לשחק בגמר נוסף”, אמר הקפטן סרחיו ראמוס. “אחרי מה שהשגנו בשנים האחרונות, ננסה להביא עוד אושר לאוהדים ולחזור עם גביע האלופות למדריד. זאת תהיה הגשמת חלום לזכות בליגת האלופות בפעם השלישית ברציפות. אני מקווה שנעשה את זה ושנחגוג עם האוהדים שלנו”.לוקה מודריץ’ התייחס ליריבה: “ליברפול אולי לא נחשבת פייבוריטית, אבל אפשר לראות מהשחקים שלה שהיא ראויה להיות בגמר. היא קבוצה טובה עם מאמן טוב ומצפה לנו משחק מאוד קשה, אבל אנחנו נגיע אליו מוכנים”.

“להיות שחקן ריאל מדריד דורש ממך הרבה אחריות. ‘לחימה’, ‘מחויבות’ ו’אגדה’ הן חלק מהמילים שמזוהות עם המועדון הזה”, הוסיף נאצ’ו. מרסלו דיבר על הדברים שנדרשים כדי לשחק בריאל: “אנחנו מוכרחים להיות צנועים, לעבוד קשה, להיות מאוחדים ומלאי שאפתנות”.

 

 

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון