זידאן: “קבוצה שבעה? אנחנו ריאל ותמיד רוצים עוד”

ריאל מדריד עורכת יום פתוח לתקשורת לקראת גמר ליגת האלופות בשבת. המאמן היה הראשון להתייצב מול העיתונאים: "אף אחד לא יכול לומר לנו שאנחנו כבר לא רעבים". על העונה האירופית: "הדחנו שלוש מהקבוצות הטובות ביבשת, וזה נכון שיש לזה ערך חשוב. אבל גמר זה גמר"

בפעם השלישית ברציפות, ריאל מדריד פותחת את שעריה לתקשורת בסיום העונה במסגרת יום פתוח לקראת גמר ליגת האלופות. ראשון הדוברים שהתייצב הוא המאמן זינדין זידאן.

המקור הכי גדול לגאווה
“העבודה היומיומית. הדברים שאנחנו עושים, גם כשיש המון קשיים. ההתלהבות, הרצון העז לעשות עבודה טובה. אין רגע מסוים שאפשר להצביע עליו. אלה שנתיים וחצי שאני עם הקבוצה הזאת, ואם אני צריך לבחור משהו (מקור לגאווה) – זה היום-יום איתם”.



ליברפול רעבה יותר?
“אני לא יכול לדבר על היריבה. לא יודע מה קורה אצלם. אצלנו תמיד הייתה ותמיד תהיה אותה שאפתנות, אותו רצון, אותה תשוקה. אף אחד לא יכול לומר לנו שאנחנו כבר לא רעבים. אנחנו ריאל מדריד, ובמועדון הזה תמיד רוצים עוד וניתן את כל מה שיש לנו כדי להפיק מעצמנו את המקסימום”.

הדאגה הכי גדולה לקראת ליברפול
“אני לא חושב שהקבוצות דומות או משחקות באותו סגנון, אבל היא הקבוצה שהגיעה איתנו לגמר. היא ראוייה לזה. העבודה שלי היא לנסות ולהתכונן כמו שצריך למשחק, כמו תמיד. לזהות את נקודות התורפה של היריבה ולנסות להזיק לה”.

זאת תהיה הזכייה בעלת הערך הגבוה ביותר?
“עצם העלייה לגמר היא דבר מדהים. שתי הזכיות הקודמות היו מדהימות. זה נכון שהעונה שיחקנו בנוקאאוט נגד שלוש מהקבוצות הטובות באירופה, ויש לזה ערך חשוב. אבל גמר זה גמר. זה גמר בשביל ליברפול כמו שזה גמר בשבילנו”.





הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון