כריסטיאנו: “לא תופס את ההיסטוריה שאפשר לעשות”

הפורטוגלי של ריאל מדריד, שראה וידע כבר הכל בכדורגל העולמי, לא הסתיר את ההתרגשות לקראת גמר האלופות בשבת: "צריכים להבין על מה אנחנו מדברים - זכייה שלישית ברציפות באלופות". על ליברפול: "קבוצה חזקה, אבל ריאל טובה יותר"

ריאל מדריד עורכת יום פתוח לתקשורת לקראת גמר ליגת האלופות ביום שבת, כשאחד הדוברים המסקרנים והנרגשים ביותר היה דווקא הכוכב הוותיק כריסטיאנו רונאלדו.

“זכייה נוספת בליגת האלופות תהיה רגע היסטורי. כולנו צריכים להבין קצת יותר על מה אנחנו מדברים – אפשר לעשות היסטוריה ולזכות שלוש פעמים ברציפות בליגת האלופות. אני עדיין לא תופס את הדבר ההיסטורי שאנחנו יכולים לעשות”, התרגש כריסטיאנו. “אנשים מאוד מרוכזים לקראת המשחק, אבל אישית אני מרגיש בטוח. אני מאמין בחברים שלי לקבוצה”.“זכייה חמישית שלי בגביע האלופות תהיה דבר נהדר. זה מפעל מיוחד, גם בשבילי וגם בשביל המועדון. יש תמיד משחקים טובים במפעל הזה. כדי לזכות בתואר, אתה חייב לפגוש את הקבוצות הטובות ביותר. תמיד יש לי זיכרונות מיוחדים מהמפעל הזה. תמיד משהו מיוחד קורה, כמו השער שלי העונה נגד יובנטוס”, נזכר רונאלדו.

“ליברפול הגיעה לגמר וזה מראה כמה היא חזקה, אבל אני חושב שריאל מדריד טובה יותר. אנחנו צריכים להיות בטוחים בעצמנו, אבל באותו הזמן גם חשדנים ולתת כבוד לליברפול”, הבהיר כריסטיאנו. “אנחנו מקווים שהאוהדים יהיו שוב מאחורינו. ניתן הכל כדי לנצח. האלה מדריד!”.

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון