ראמוס: “זה רגע היסטורי. אנחנו בדרך להפוך לאגדה”

קפטן ריאל מדריד מחמם מנועים לפני גמר ליגת האלופות: "צריך לדעת להעריך את מה שאנחנו עושים היום. אנחנו מגדירים עידן. יש מספרים: 4 גמרים ב-5 שנים". לקראת שבת הבטיח: "ניאבק עם כל מה שיש לנו כדי להחזיר את הגביע למדריד"

היום הפתוח לתקשורת שערכה ריאל מדריד לקראת גמר ליגת האלופות איפשר לכל השחקנים ואנשי הצוות לדבר עם העיתונאים. אצל כולם חזרה מילה אחת: היסטוריה. גם הקפטן סרחיו ראמוס דיבר על כך, והתייחס גם לנושאים נוספים.

זמנים היסטוריים
“יש לנו הזדמנות להגן על התואר שלנו פעם נוספת. זה לא צירוף מקרים שאנחנו משחקים בגמר אלופות נוסף. אני בריאל מדריד הרבה שנים, ובשבע-שמונה העונות הראשונות לא הצלחנו במפעל הזה. צריך לדעת להעריך את מה שאנחנו עושים כיום. אנחנו קבוצה שמגדירה עידן ובדרך להיות קבוצה אגדית. יש מספרים: 4 גמרים ב-5 שנים. אנחנו הולכים להיאבק על הגמר הזה עם כל מה שיש לנו, כדי להחזיר את הגביע למדריד”.אווירה שונה בחדר ההלבשה
“היו לנו קבוצות שונות לאורך השנים, אבל אני חושב שעכשיו יש לנו אווירה ייחודית. היו לנו כאן זמנים שחדר ההלבשה היה מפולג. היום אין עניינים אישיים. עלינו על מסלול שרבים היו רוצים שנסטה ממנו. אין אצלנו אגו”.

סוד ההצלחה
“כשהגעתי לריאל היו פה הרבה שינויים של מאמנים, של נשיאים… עכשיו יש יותר יציבות. חדר ההלבשה הוא משפחה”.

לכבוש בעוד גמר?
“אני מעדיף לא להבקיע שער במשך 20 שנה, ושנזכה להניף את גביע האלופות. אני אנסה קודם כל לשמור על רשת נקייה. אם יהיה לי אחר כך מזל להבקיע – נהדר”.

היריבה בגמר
“למדנו את ליברפול ואני מקווה שיהיה לנו יום טוב. בעבר היו אומרים שאנחנו זוכים בליגת האלופות נגד קבוצות קטנות. לאורך השנים האלה, הרצף של זידאן מדבר בעד עצמו. לאף אחד אין מה להגיד עליו. הוא הוכיח את עצמו. נשאיר את הנשמה שלנו על הדשא”.

התחושות בהנפה
“השערות סומרות לי כשאני מניף את גביע האלופות. אלה רגועים שיישארו איתי לנצח. אלה רגעים היסטוריים עבור כל שחקן, ובלתי אפשרי למחוק אותם. אחרי כל ההקרבה של הזמן עם המשפחה והחברים, אין תגמול יותר משביע רצון מלהניף את גביע האלופות”.

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון