מרסלו: “יש לחץ. צריכים להוכיח את עצמנו שוב”

המגן הברזילאי התראיין לקראת גמר ליגת האלופות: "המדרידיסטאס יודעים שאנחנו ניתן את כל מה שיש לנו כדי לנצח". על ההגרלות הקשות שקיבלה ריאל בדרך לקייב: "יש אנשים שחשבו שהלך עלינו, אה? אנחנו יודעים למה אנחנו מסוגלים"

ריאל מדריד ממשיכה להתכונן לגמר ליגת האלופות, כשברקע נמשך מצעד הריאיונות של שחקני הקבוצה. הפעם היה זה תורו של מרסלו לדבר לקראת המשחק.

לחוץ כמו לפני הגמר בליסבון?
“אפילו יותר!”.יש יותר אחריות?
“לא, זה לא עניין של אחריות. אחריות יש לי מהיום שהגעתי לריאל מדריד. אבל אנחנו צריכים להוכיח את עצמנו פעם נוספת. אנשים חושבים שזה שזכינו בתואר הזה כל כך הרבה פעמים, כבר לא אכפת לנו”.

מגמדים את ההצלחה של ריאל מדריד?
“אני לא יודע. אלה דברים שאומרים בתקשורת, אבל אנחנו יודעים מה אנחנו צריכים לעשות. אנחנו יודעים מה חשוב ומה לא. הגמר הזה מיוחד. אנחנו צריכים להשאיר את כל מה שיש לנו על הדשא ולנצח”.

איך אתה רואה את המאבק שלך מול סלאח?
“הקבוצה כולה חשובה יותר מסלאח. אנחנו לא יכולים לחשוב רק על שחקן אחד”.

סלאח יכול לשחק בריאל?
“שחקנים גדולים חייבים לשחק בריאל מדריד. אם הוא יגיע לפה יום אחד – נברך אותו”.

ליגת האלופות חשובה יותר מהליגה? יש דעות לכאן ולכן.
“לא, הליגה היא התחרות הסדירה – ובליגת האלופות משחקים נגד הקבוצות הטובות בעולם. אני לא חושב שמפעל אחד חשוב יותר מהשני. יש אנשים שפשוט אוהבים להשמיע ביקורת כל דבר”.

ריאל הדיחה העונה את אלופות צרפת, איטליה וגרמניה.
“ויש אנשים שחשבו שהלך עלינו, אה? לפחות התקשורת (צוחק). אנחנו יודעים מה הפוטנציאל שלנו ולמה אנחנו מסוגלים. זה שהתקשורת אומרת משהו לא הופך אותו לנכון”.

מסר לאוהדים?
“המדרידיסטאס יודעים שאנחנו ניתן את כל מה שיש לנו כדי לנצח בגמר. המסר שלי אליהם הוא שימשיכו לתמוך בנו כמו תמיד, ואני מקווה שעם האנרגיות החיוביות שלהם – נצליח לזכות בתואר המדהים הזה”.

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון