הקבוצה נחתה בקייב. זידאן זימן את כל הסגל

רגע האמת מתקרב: הבלאנקוס נחתו בבירת אוקראינה ויתארחו במלון היוקרה 'אופרה'. כל השחקנים כשירים ויעמדו לרשותו של המאמן מול ליברפול בשבת

הנה זה בא: ריאל מדריד נחתה בקייב, לקראת גמר ליגת האלופות בשבת מול ליברפול. מוקדם יותר ערכו הבלאנקוס אימון אחרון במתחם ולדבבאס, משם יצאו לשדה התעופה בראחאס והמריאו לבירת אוקראינה. כצפוי, זינדין זידאן זימן את כל שחקני הסגל לגמר – וכולם הגיעו יחד לקייב.

בעקבות הטיסה הארוכה לקייב, ובשונה מהטיסות למשחקי הגמר הקודמים בליסבון (2014), מילאנו (2016) וקרדיף (2017), הפעם טסה הקבוצה במטוס איירבוס A340, המסוגל לבצע טיסה למרחק כל כך גדול מבלי לפגוע בנוחות השחקנים. בשל השינוי במטוס, השתנה גם צוות הטייסים הקבוע שליווה את הקבוצה במשחקי הגמר הקודמים ואינו מוכשר להטיס את המטוס שנבחר לקייב.ריאל תתארח במלון ‘אופרה’, אחד המפוארים ביותר בקייב. המלון (חמישה כוכבים) ממוקם במרכז העיר ונמצא במרחק של 3 ק”מ בלבד מאיצטדיון אולימפסקי, בו יערך הגמר. במלון גם מכון כושר, חדר סאונה וספא. הבלאנקוס ישהו בו שלושה ימים, כשהחזרה לספרד מתכוננת למוצאי שבת – מיד אחרי הגמר.

השחקנים יגיעו לאיצטדיון בשישי בערב, סביב השעה 20:00, לאימון המסכם לקראת הגמר. שעתיים לפני כן תערוך ליברפול את האימון המסכם שלה, כך שריאל תהיה האחרונה שתדרוך על כר הדשא לפני הגמר הגדול.

בניגוד לגמר בקרדיף, בו ריאל הייתה ‘הקבוצה האורחת’ ונאלצה לשחק בתלבושת החוץ הסגולה – הפעם ריאל תהיה ‘קבוצת הבית’ ותשחק במדים הלבנים האופייניים. ליברפול תשחק באדום. השופטים יעלו בתלבושת צהובה-שחורה.

אירוע הגמר ייפתח במופע של הזמרים שון פול ודואה ליפה. לאחר מכן ינוגן בפעם האחרונה העונה המנון ליגת האלופות, על ידי תזמורת של כינורות וצ’לו. שריקת הפתיחה של גמר ליגת האלופות מתוכננת לשעה 21:45.

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון