הברנבאו שאג ‘תישאר’. רונאלדו: “גאווה להיות פה”

ערב החגיגות של ריאל מדריד לזכייה השלישית ברציפות בליגת האלופות הגיע לשיאו באירוע המרכזי באיצטדיון הביתי. כריסטיאנו: "זה המועדון הגדול בעולם". מרסלו: "עונג, כבוד ואחריות לשחק בקבוצה הטובה בעולם". סרחיו: "קדימה אל הגביע ה-14"

אחרי הניצחון הגדול על ליברפול בקייב, ריאל מדריד חזרה הביתה לספרד וערכה כמיטב המסורת מסלול של מפגשים רשמיים בין מוסדות העיר – דוגמת בניין המחוז ובית העירייה. לקראת הערב השחקנים חגגו עם עשרות אלפי אוהדים בכיכר סיבלס, ומשם פנו לאירוע המרכזי – החגיגות בסנטיאגו ברנבאו.

אחרי הצגת השחקנים והצוות המקצועי, כולל של קבוצת הכדורסל אלופת היורוליג, קיבלה אלופת אירופה בפעם השלישית ברציפות את זכות הדיבור. המיקרופון עבר בין שלושת הקפטנים הבכירים והמאמן זידאן, לקול תשואות הקהל.כשהמיקרופון הגיע לכריסטיאנו רונאלדו, שאג הברנבאו בשירה עוצמתית ‘כריסטיאנו תישאר’ – אליה הצטרפו גם כל השחקנים. לאחר מכן אמר כריסטיאנו: “זאת גאווה לשחק במועדון הגדול בעולם. מה אפשר לומר לאוהדים האלה… הם הטובים בעולם! עם חבורת השחקנים הזאת זה בלתי אפשרי שלא לזכות בליגת האלופות. 1… 2… 3… האלה מדריד!!!!”.

ראמוס הוסיף: “ערב טוב לכולם! זה כבוד ועונג לחזור לכאן. אמרו שזה יהיה בלתי אפשרי לזכות שוב, אבל הנה אנחנו כאן פעם נוספת. הטילו בנו ספק, אבל עשינו זאת שוב. אני רוצה לברך את זידאן על העבודה שלו. אנחנו מרגישים את האהבה שלכם ברגעים הקשים. לקבוצה הזאת יש רעב ותשוקה. קדימה, אל הגביע ה-14!”.

זידאן נדחף אל מרכז הבמה כדי לדבר בעצמו, והסתפק בכמה מילים בלבד: “אני רוצה להודות לכולכם על התמיכה. העונה היו רגעים שסבלנו בהם, אבל אתם תמיד הייתם מאחורי השחקנים – אז תודה רבה לכם”.

גם מרסלו הוסיף דברים: “תודה לכם. זה עונג, כבוד ואחריות גדולה לשחק בקבוצה הטובה בעולם. זכינו בגביע ה-13 ואנחנו מתכוונים ליהנות מזה. בואו נחגוג ונלך על הגביע ה-14! האלה מדריד!!”.

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון