כריסטיאנו מצפה לשדרוג חוזה, בייל רוצה מעמד כוכב

הפורטוגלי מחכה כבר מעל שנה וחצי להעלאה בשכר, לקראת מה שצפוי להיות חוזהו האחרון בקריירה. לעומתו, גיבור הגמר בקייב מעוניין בשיקום הסטטוס בקבוצה ולהימנע מעוד עונה כשחקן ספסל. בריאל מאמינים ששני המקרים ייפתרו

עוד לא התפזר עשן הזיקוקים מחגיגות סיום העונה, וכבר נדרשים ראשי ריאל מדריד לפתוח בהכנות לעונה הבאה. צמד הכוכבים הגדולים של הקבוצה, כריסטיאנו רונאלדו וגארת’ בייל, גנבו את ההצגה אחרי גמר ליגת האלופות – והמועדון יידרש לפתור את העניינים עם שניהם.

לכריסטיאנו נמאס לחכות
6 בנובמבר 2016. זו הייתה הפעם האחרונה בה כריסטיאנו רונאלדו חתם על חוזה חדש בריאל מדריד, שהבטיח את עתידו עד 2021. מאז עברו שנה וחצי, במהלכן זכה באליפות ספרד, פעמיים בליגת האלופות, פעמיים בכדור הזהב, פעמיים בתואר שחקן השנה של פיפ”א, פעמיים בתואר שחקן השנה של אופ”א – ולראייתו, הוא ראוי לקבל על כך תמורה מצד המועדון.בספרד מעריכים שסוכנו של כריסטיאנו, ז’ורז’ה מנדש, הוא זה שדוחק בכוכב בן ה-33 לאיים לשבור את הכלים כדי להשיג סוף סוף את השדרוג המיוחל – מתוך הנחה שככל שהזמן עובר ורונאלדו מתבגר, כך פוחתים הסיכויים להבטחת חוזה ענק. בהתחשב בגילו, החוזה הבא צפוי להיות גם האחרון של כריסטיאנו בקריירה – וכל עוד הוא בטופ העולמי וגורף פרסים, כך הציפייה לשדרוג שכרו נותרת מוצדקת.

לפי מספר דיווחים בספרד, מו”מ על שדרוג החוזה מתנהל כבר תקופה מתוך רצון הדדי להמשיך את הדרך המשותפת. לכן במועדון הופתעו מההצהרות המסתוריות של כריסטיאנו בסיום הגמר, ששלחו רמז עבה על רצונו (או רצונו של סוכנו) להאיץ את המגעים. ההערכה היא שכמו בכל ‘משבר’ קודם ביחסים, גם הפעם העניין ייפתר – וכריסטיאנו רונאלדו ימשיך את סיפור האגדה שלו במדי ריאל מדריד.

לבייל נמאס לשבת
בעוד כריסטיאנו רונאלדו רוצה הכרה בדמות הגדלת השכר, גארת’ בייל רוצה הכרה בסיסית הרבה יותר – בדמות דקות משחק. הוולשי בן ה-28 מאוכזב מאוד ממעמדו בקבוצה. האכזבה הגיעה לשיאה בגמר בקייב, כשלמרות כושר השיא בו הוא נמצא – הוא עדיין מצא את מקומו על הספסל ולא ב-11 של זידאן. כשנכנס כמחליף, הוא הבקיע שני גולאסוס אדירים שהעניקו לריאל את הגביע – מה שמציב אותו בעמדה חזקה לדרוש שדרוג בהיררכיה.

כבר תקופה ארוכה שמסתובבות שמועות סביב עתידו של גארת’ בייל, בעיקר מצד המועדון שלכאורה איבד סבלנות לאור הפציעות המרובות של הוולשי. אלא שכעת, אחרי שהתאושש מהפציעות, חזר לכושר מדהים ועדיין לא זוכה להכרה מצד המאמן – התהפכו היוצרות, ובייל עצמו הוא זה שתוהה לגבי ההמשך.

לכולם ברור שבייל רוצה להישאר בריאל ומעוניין להשאיר חותם במועדון הגדול בעולם. אלא שהוולשי לא יהיה מוכן להתפשר על הקריירה – ומצפה לקבל את הגיבוי והתמיכה של המועדון והצוות המקצועי, ושדרוג מעמדו מ’שחקן רוטציה’ ל’כוכב’. אחרי שהביא את הגביע ה-13 למדריד, הוא גם צפוי לקבל זאת.

 

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון