פסז’ גיששה לגבי קאסמירו ונדחתה. ריאל תאריך לו חוזה

בברזיל מדווחים שהמועדון הצרפתי ניסה את מזלו והביע התעניינות בקשר המוערך - אך במדריד לא היו מוכנים אפילו להקשיב. במקביל, יחלו מגעים להבטחת עתידו בבירת ספרד. השחקן מעוניין להישאר עוד שנים רבות

קאסמירו בדרך להארכת חוזה. ריאל מדריד מתכוונת לפתוח במגעים להבטחת עתידו של הקשר המוערך, שמחזיק כיום בחוזה עד 2021. כך מדווח ‘גלובו’, מכלי התקשורת הגדולים בברזיל.

זה לא סוד שקאסמירו הוא אחד השחקנים המוערכים ביותר כיום בסנטיאגו ברנבאו, ומי שבעיני רבים נחשב לאחד מבכירי הקבלנים של ההצלחה האדירה שנהנית ממנה הקבוצה בשנים האחרונות. למעשה, בכל ארבע העונות בהן שיחק קאסמירו במדי הבלאנקוס – ריאל זכתה בליגת האלופות. מאזן מושלם.וריאל היא לא היחידה שמעריכה את קאסמירו. בשבועות האחרונים נעשו גישושים בעניינו מצד פריס סן ז’רמן, שמנסה להגדיל את המושבה הברזילאית שהקימה. אלא שבריאל אפילו לא היו מוכנים לשמוע את ההצעה – ודחו את הגישושים על הסף בטענה שקאסמירו לא הולך לשום מקום.

כעת, בריאל עוברים ממילים למעשים. במועדון מתכוונים לשבת עם הברזילאי לדיונים על הארכת חוזהו – כדי להבטיח את עתידו במועדון. הפעם האחרונה בה קאסמירו חתם על חוזה חדש הייתה לפני שלוש שנים, בקיץ 2015, אז האריך עד 2021. אמנם נותר עוד זמן רב עד תאריך התפוגה, אך במדריד מעוניינים להביע את אמונם כלפי הקשר – ולוודא שהוא יישאר במועדון.

במקביל לריאל, גם קאסמירו עצמו רוצה להישאר במדריד עוד שנים רבות. יותר מזה, בימים אלה הוא בונה בית חדש בשכונת ‘לה מוראלחה’ בעיר – לצד שכנים מוכרים כמו סרחיו ראמוס, כריסטיאנו רונאלדו, כרים בנזמה, לוקה מודריץ’ והחבר מהנבחרת מרסלו. בכך הוא מבהיר שאין לו תכניות לעזוב את מדריד בעתיד הקרוב.

המגעים לחידוש החוזה צפויים להיפתח לאחר חזרת קאסמירו מהמונדיאל.

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון