זידאן ממשיך להאמין בנאבאס. במועדון ימליצו להחתים שוער

ריאל מדריד תקיים בשבוע הבא פגישת היערכות ראשונה לקראת העונה הבאה. המאמן לא חושב שיש צורך הכרחי בשינוי בין הקורות. אחראי הרכש ינסו לשכנעו לחשוב על העתיד, כשבין היתר נשקלת האופציה של אליסון מרומא

בסנטיאגו ברנבאו עדיין לא ניקו את הקונפטי מחגיגות הזכייה בליגת האלופות, אבל בריאל מדריד כבר מתחילים לחשוב על העונה הבאה. בתחילת יוני תיערך הפגישה הראשונה בין זינדין זידאן לראשי המועדון, כדי להתכונן לקראת הקיץ הקרוב ולבנות את הסגל לעונת 2018/19.

כמידי קיץ, גם הפעם הסוגייה הראשונה עליה ידברו היא סוגיית השוער. וכמו בכל קיץ עם זידאן, גם הפעם הוא יבהיר שיש לו אמון מוחלט בקיילור נאבאס. למרות כל הביקורות שהוא סופג, זידאן ממשיך להאמין בקוסטה-ריקני בן ה-31 ורוצה לראות אותו בין הקורות גם בעונה הבאה.בנוסף, זידאן חושב שאין צורך בשינוי כלשהו בעמדת השוער – כשגם השוערים המחליפים, קיקו קסייה ולוקה זידאן, משביעים את רצונו.

ראשי המועדון, לפחות אלה שמתעסקים ברכש ובניית הסגל, חושבים אחרת מזידאן. הם מאמינים שהגיע הזמן לחשוב על העתיד בין הקורות, וינסו לשכנע את זיזו לבצע שם שינוי. אחת האופציות שידברו עליה היא רכישתו של אליסון בקר – שוערן בן ה-25 של נבחרת ברזיל ורומא.

מלבד עמדת השוער, במועדון שוקלים מערך חיזוקים במהלך הקיץ. בניגוד לעונה שעברה, הפעם לא יתבססו על שחקנים צעירים מדי – וינסו לחזק מספר עמדות בשחקנים לעתיד, אך כאלה שצברו ניסיון בליגות הבכירות. בין היתר, נבחנים חיזוקים לעמדת הבלם, המגן הימני, קשר נוסף ושחקן התקפה.

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון