זידאן עוזב: “זה הזמן הנכון. הקבוצה צריכה שינוי”

אחרי שנתיים וחצי אגדיות, המאמן החליט לפרוש בשיא: "אני אוהב את המועדון וחושב שאחרי כמעט שלוש שנים, זאת ההחלטה הנכונה". פלורנטינו: "זה יום עצוב. לא היינו מוכנים לזה"

זינדין זידאן הודיע על עזיבת ריאל מדריד.

“אני אוהב את המועדון הזה וחושב שהגיע הזמן לסיים את דרכי כמאמן כאן. החלטתי לא להמשיך כמאמן ריאל מדריד בעונה הבאה”, הודיע זידאן. “הקבוצה הזאת זקוקה לשינוי כדי להמשיך לנצח. היא צריכה דרך אחרת, שיטה אחרת”.“זה ‘להתראות’, לא ‘שלום’. אני תמיד אהיה קרוב לריאל מדריד, אבל אחרי כמעט שלוש שנים – זאת ההחלטה הנכונה. אני לא אאמן בעונה הבאה. אני לא מחפש לעצמי קבוצה אחרת”, המשיך זיזו.

“השחקנים יודעים על ההחלטה שלי. לא דיברתי אישית עם כל אחד, אבל הסגל יודע. דיברתי עם ראמוס, הוא הקפטן. הוא כיבד את ההחלטה ואיחל לי הצלחה בעתיד. אני אדבר בהמשך עם יתר הקפטנים”, אמר זידאן.

“אי אפשר להמשיך להיות בשיא כל כך הרבה זמן. ראינו את זה העונה, בליגה ובגביע. אחרי שלוש זכיות רצופות בליגת האלופות, צריך שינוי. אני באמת חושב שזאת החלטה שלא טובה רק בשבילי, אלא טובה בשביל כולם. אני פשוט צריך ללכת”, סיכם הצרפתי.

הנשיא פלורנטינו פרס ליווה את זידאן ולא הסתיר את ההלם: “זאת החלטה בלתי צפויה. זה יום עצוב. רציתי שזידאן ימשיך, אבל אלה מכם שמכירים אותו יודעים שזאת החלטה שלו – ואנחנו צריכים לכבד אותה”.

“אף אחד מאיתנו לא היה מוכן לזה. כל שנותר לי הוא להודות לו על המסירות, על התשוקה ועל האהבה. ההתנהלות של זידאן היא דוגמה ומודל. אני מעדיף להגיע ‘להתראות’ מאשר ‘שלום’. אין לי שום ספק שהוא עוד יחזור”.

5
הגב

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
עדןנתנאלמאוראבישיהולי Recent comment authors
  Subscribe  
החדש ביותר הישן ביותר הפופולרי ביותר
מעקב אחרי דיון
הולי
אורח
הולי

לא מאמין שהוא עוזב
אגדההההה
לא יהיה עוד אחד כזה

אבישי
אורח
אבישי

איזה קלאסה של בן אדם… כמה שאני אוהב אותו וקשה להיפרד, הוא צודק ריאל צריכה רענון… הייתה לה עונה לא טובה בסטנדרטים שלה והיא צריכה דרך חדשה.

מאור
אורח
מאור

זיזו היקר בהצלחה בהמשך דרכך 3 שנים מדהימות הובלת את הקבוצה למקומות גבוהים ואיכות מטורפת פשוט תודה

נתנאל
אורח
נתנאל

פורש בשיא!! יש מצב מה שאתה עושה נכון שום מאמן לא יעשה בשנתיים וחצי מה שעשית אוהבים אותך

עדן
אורח
עדן

לפלורנטינו יש בעיה קשה של הערכה לו ולכול ההנהלה שם . בין אם זיזו עוזב לבדו ובין אם מישהו שם דחף אותו לעזוב , יש להם קטע כזה של לא להעריך עד שמאבדים וגם אחרי ! ומה שהכי מצחייק זה שהם הסמכות !! זה נראה כאילו הם מפילים כוכבים דווקא כשהם בשיא שלהם !מהצד זה באמת נראה כאילו מישהו שם ממש מפחד שיאפילו עליו . וזה דפוק ממש דפוק . באמת לא מבינה מתי יפול להם האסימון .. מי הבא בתור מה הלאה ?..!! בכול מקרה זיזו אתה אלוף תודה לך על 3 שנים היסטוריות עשית היסטוריה ! אתה היסטוריה… קרא עוד >>