במועדון נשקלת האפשרות: פוצ’טינו וראול כצמד מאמנים

ריאל מדריד עדיין מתקשה לעכל את החלטתו של זידאן לעזוב, אבל כבר מתחילה לבדוק מחליפים אפשריים. מאמנה הארגנטינאי של טוטנהאם נחשב למועמד המוביל. נבחנת האופציה להעמיד לצדו את שחקן העבר האגדי, שסיים את הכשרתו כמאמן וצפוי היה להצטרף לצוות האקדמיה

תם עידן זידאן, מתחיל עידן חדש. ריאל מדריד עוד מנסה להתרגל לרעיון בו זינדין זידאן לא חלק מהקבוצה, אחרי שהחליט לעזוב ולצאת לשנת שבתון. למרות ההלם, במועדון מבינים שאין ברירה אלא למצוא במהרה את הדרך החדשה – ולהתחיל לעבוד לקראת העונה הבאה.

לפי כל ההערכות בספרד, המועמד המוביל לרשת את זידאן על הקווים הוא מאוריסיו פוצ’טינו. מאמנה הארגנטינאי של טוטנהאם הוטספר – שניצח בעונה החולפת את ריאל מדריד – מוערך מאוד על ידי ראשי המועדון, כשגם העובדה שהוא דובר ספרדית מוסיפה לו נקודות.מועמדותו של פוצ’טינו לא חדשה, וקיימת על השולחן במשרדי הברנבאו כבר תקופה ארוכה כתכנית חלופית למקרה שיחול שינוי במעמדו של זידאן. כעת, כאמור, משזיזו פינה את כיסאו – פוצ’טינו צפוי לקבל פנייה.

במקביל, בריאל מאמינים שיש צורך לשמור על הקו אותו התחיל זידאן – ולהציב על הקווים שם גדול במונחי המועדון, שיכיל את האגו של חדר ההלבשה. בעיני רבים, אחד הסודות להצלחת זידאן היה הכבוד הרב שרחשו לו השחקנים, מה שאיחד את כולם סביבו. זה בדיוק מה שרוצים במועדון לשחזר, ולכן נשקלת האפשרות המפתיעה של שילוב בין מאמן בכיר כמו פוצ’טינו לבין המדרידיסטה אגדי ראול.

שחקן העבר הספרדי, מהכוכבים הגדולים ביותר של ריאל מדריד לאורך ההיסטוריה, מסיים בימים אלה את הכשרתו כמאמן ועתיד היה להצטרף בעונה הבאה לצוות האימון באקדמיית המועדון כדי לבנות את עצמו בקריירה החדשה. אלא שעזיבת זידאן מאלצת חישוב מסלול מחדש, ובמועדון שוקלים ברצינות את הצמד פוצ’טינו-ראול כזה שיירש את מקומו של זיזו על הקווים.

ראשי המועדון צפויים להתכנס בימים הקרובים כדי לדון באפשרויות השונות, כולל האופציה של פוצ’טינו-ראול. ההערכה היא שצוות האימון החדש ימונה לכל היותר בתוך שבועות בודדים, כדי לאפשר לו להתחיל להכין את הקבוצה לקראת האתגר הגדול שלה: היום שאחרי העידן ההיסטורי של זינדין זידאן.

 

2
הגב

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
שלומיאריאל Recent comment authors
  Subscribe  
החדש ביותר הישן ביותר הפופולרי ביותר
מעקב אחרי דיון
אריאל
אורח
אריאל

למה לא גוטי?

שלומי
אורח
שלומי

למה לא גוטי?