בברנבאו לא מתרגשים מחזרת האיומים של כריסטיאנו

כותרות העיתונים בפורטוגל וספרד זועקות על משבר, אנשי תקשורת שמקורבים לכוכב מדווחים שהוא רציני, האוהדים מסביב לעולם מתחילים להילחץ - ורק ריאל מדריד מגיבה באדישות. באלופת אירופה משוכנעים: רונאלדו לא הולך לשום מקום

זה קורה בכל שנה, לפעמים אפילו יותר מפעם אחת: כריסטיאנו רונאלדו מאיים לעזוב, או לפחות מעביר מסרים כאלה. התקשורת בפורטוגל וספרד מתגייסת בכל כוחה כדי לסקר את הפרשה, כשעיתונאים המקורבים לשחקן ולסוכנו ז’ורז’ה מנדש גם מגדילים לעשות ומספרים על ‘משבר פנימי עמוק’ ושהפעם ‘זה רציני’.

ברחבי העולם עוקבים מקרוב אחר עתידו המעורפל של הכדורגלן הכי גדול שיש, עם אינספור ספקולציות ושמועות – שרק מעלות את מפלס הלחץ אצל האוהדים המבולבלים. רק במקום אחד מגיבים באדישות: ריאל מדריד.להגיד שבמועדון לא מתרגשים מהאיומים יהיה אנדרסטייטמנט. בריאל לא מנסים אפילו להבין מה עומד הפעם מאחורי הקמפיין של הסוכן מנדש וכריסטיאנו, כשבניגוד לפעמים קודמות – הפצצה הוטלה בתזמון מדויק, מיד עם סיום גמר ליגת האלופות בקייב. בעיני רבים, התזמון הזה הוא זה שפגע בכריסטיאנו – כי הוכיח כמה הכל היה מהלך מתוכנן.

כלפי חוץ אף גורם רשמי בריאל לא מתייחס לנושא, כשכלפי פנים המסר הוא ברור: אם כריסטיאנו באמת רוצה לעזוב, שישלם את סעיף השחרור שלו ע”ס מיליארד יורו – או יביא הצעה שתשביע את רצון המועדון. לפחות כרגע, אין אף הצעה עליו – אפילו לא גישושים.

כדי להבין עד כמה הפרשה נמצאת בכותרות בלבד ולא מגיעה לשטח, צריך לחזור אל אמצע השבוע. אל משרדי המועדון בברנבאו הגיע הסוכן מנדש. פגישה מכרעת בנוגע לעתידו של כריסטיאנו? כנראה שלא. לפי לא מעט גורמים, הפגישה הייתה כדי לדון בניסיון לחזור ולעניין את ריאל בדויד דה-חאה – עוד לקוח של הסוכן. עכשיו, כשזינדין זידאן לא בתמונה, נראה שריאל תחפש שוער חדש – ומנדש ישמח לתת צ’אנס נוסף לעסקה שקרסה.

במועדון משוכנעים שהתשובה הטובה ביותר לקמפיין שמתנהל ברקע תהיה בשמירה על שקט. כריסטיאנו מחזיק בחוזה לשלוש שנים נוספות, כשמתנהלים דיונים על שדרוגו. האם כריסטיאנו מעוניין בהעלאת שכר משמעותית? כנראה שכן. האם הוא ראוי להעלאת שכר משמעותית? כנראה שכן. האם מסע לחצים דרך התקשורת הוא הדרך להשיג את זה? אם שואלים את ריאל, כנראה שלא. לפחות בינתיים.

 

2
הגב

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
ליאור מליחייוסף Recent comment authors
  Subscribe  
החדש ביותר הישן ביותר הפופולרי ביותר
מעקב אחרי דיון
יוסף
אורח
יוסף

רונאלדו הגדול מכולם

ליאור מליחי
אורח
ליאור מליחי

שימו לב לתאריך כי זה קורה , ברוך הבא ליובנטוס ומי ייתן שתצליח לקחת ליגת אלופות ..