לופטגי הוצג: “סגרתי מעגל. זה היום המאושר בחיי”

מאמן ריאל מדריד החדש הוצג בסנטיאגו ברנבאו: "אעשה את המיטב כדי לעמוד ברף ההיסטורי של המועדון הזה ואפילו לנסות לקחת אותו גבוה יותר". על סיום דרכו בנבחרת: "ברגע שהיה משהו לומר, הראשון שידע היה נשיא ההתאחדות. חבל לי שהוא לא התנהג אחרת. עכשיו צריך להמשיך קדימה ולהתרכז באתגר הבא"

ז’ולן לופטגי הוצג רשמית כמאמן ריאל מדריד והתייצב בפני התקשורת.

יום מרגש
“אני מקווה שאני לא אהיה יותר מדי נרגש. דבר ראשון, אני רוצה להודות לנשיא ולריאל מדריד, על האמון שהם נותנים בי. אני אעשה את המיטב כדי לעמוד ברף ההיסטורי של המועדון הזה ואפילו לנסות לקחת אותו גבוה יותר. אתמול היה היום העצוב ביותר בחיי מאז מותה של אמי (בוכה), אבל היום זה היום המאושר בחיי”.חזרה הביתה
“אני מרגיש חלק מהמשפחה. כשהגעתי לכאן בגיל 18 התמזל מזלי להיות שחקן בקסטיליה, בקבוצה הבוגרת, ללמוד את הערכים. הייתה לי הזכות לאמן את קסטיליה וכעת את הזכות לאמן את ריאל מדריד. זה מעגל שנסגר. אני מאושר”.

הפיטורים מהנבחרת
“הייתי רוצה שנשיא ההתאחדות יתנהל אחרת. נאמנות זה לומר את האמת. ברגע שהיה משהו לומר, הראשון שידע היה נשיא ההתאחדות. רצינו לסגור את ההסכם לפני המונדיאל ולפרסם את זה בפומבי מתוך כנות ושקיפות. רצינו למנוע הדלפות, כי הן היו גורמות למצב רע ולא רציתי שזה יקרה. השחקנים קיבלו את זה בצורה מאוד טובה. גם נשיא ההתאחדות בירך אותי והיה מאוד אדיב. לא יודע מה קרה אחר כך. עכשיו זה הזמן להמשיך הלאה ולהתרכז באתגר הבא: לאמן את ריאל מדריד. אנחנו נתחיל לעבוד מיד”.

כריסטיאנו רונאלדו
“תמיד רציתי שכריסטיאנו יהיה בקבוצה שלי. תמיד. אין בכלל ספק לגבי זה: השחקן הטוב בעולם משחק בריאל מדריד”.

 

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון