נשיא רומא טען: “אליסון קרוב לריאל” – וחזר בו

ג'יימס פאלוטה אמר לכלי תקשורת באיטליה ששוער נבחרת ברזיל בדרכו לאלופת אירופה. אחרי ההד התקשורתי העצום שעשו דבריו, הוא חזר בו: "הייתי ציני. התבדחתי". עם זאת, ברחבי היבשת משוכנעים שהעסקה מתקרבת

ג’יימס פאלוטה, נשיא רומא, טען ששוער קבוצתו בדרך לריאל מדריד – וחזר בו. במהלך סיור שערך פאלוטה בנאפולי, הוא נשאל על ידי אחד מכלי התקשורת האם אליסון בקר יעבור בקרוב לקבוצה המקומית. בתגובה ענה פאלוטה: “הם לא יהיו מוכנים לשלם… אליסון שווה 78 מיליון יורו. הוא קרוב לריאל מדריד”.

הדברים של פאלוטה יצרו הד תקשורתי עצום, שגרם לו לחזור בו ולטעון: “הייתי ציני. התבדחתי”.למרות שחזרו בו, קיימים דיווחים רבים על התקדמות משמעותית במו”מ בין ריאל מדריד לרומא בעניינו של השוער. הבלאנקוס סימנו את אליסון כמטרת רכש לעונה הבאה, ונראה שהצדדים קרובים להסכמה.

אליסון, שוער נבחרת ברזיל, שוהה בימים אלה עם הנבחרת במונדיאל ברוסיה והעניק לסוכניו חופש מוחלט לנהל בשמו מגעים בנוגע לעתידו. במקביל, בברזיל דיווחו כי רומא עצמה נתנה אור ירוק לסוכניו של אליסון לסגור את תנאיו בקבוצה חדשה.

לפני הנסיעה לרוסיה, הודה אליסון שכולו תקווה שנושא עתידו ייסגר עוד לפני משחקה הראשון של ברזיל, כדי שיהיה לו ראש שקט במהלך הטורניר. לפחות לפי ההתפתחויות האחרונות, לא מן הנמנע שזה גם יקרה.

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון