פלורנטינו: “ברוך שובך הביתה, ז’ולן”

נשיא ריאל מדריד בירך את לופטגי, בטקס הצגתו בסנטיאגו ברנבאו: "מהיום מוטלת עליך האחריות להוביל את הקבוצה הזאת לאגדה". על הסקנדל מול ההתאחדות: "רצינו לשמור על שקיפות, ובמקום זה התקבלנו כחסרי נאמנות. זאת תגובה חסרת תקדים ומלאה באגו"

פלורנטינו פרס פתח את טקס הצגתו של ז’ולן לופטגי כמאמן ריאל מדריד.

“רצינו לקיים את האירוע הזה אחרי סיום המונדיאל וזכייתה של ספרד בגביע העולמי”, אמר פלורנטינו. “לצערי, במקום זה אנחנו מוצאים את עצמנו כאן עכשיו. זה סיפוק ענק בשבילנו להציג היום את מאמנה החדש של ריאל מדריד. אנחנו מברכים היום מישהו שמכיר את הבית הזה מצוין”.“ז’ולן, היית שחקן ומאמן בקסטיליה. מהיום מוטלת עליך האחריות להוביל את הקבוצה הזאת לאגדה. היום אתה חוזר הביתה”.

“אני יודע שהיום הזה מלא באמוציות ורגשות מעורבים, כי אני יודע שחלמת על המונדיאל. היו לך שני חלומות מושלמים במקביל – לזכות במונדיאל ולאמן את ריאל מדריד”.

“אי אפשר להימנע מלהתייחס לנושא. ריאל מדריד ולופטגי הגיעו לסיכום שיצטרף אלינו אחרי המונדיאל, כשאנחנו מכבדים את החוזים והסעיפים השונים. חשבנו שלהודיע על כך לפני המונדיאל יתקבל כאקט של שקיפות. מעולם לא קרה מצב שמאמן לאומי הסכים להצטרף לקבוצה אחרי טורניר, וזה התקבל כמעשה של חוסר נאמנות”, סיפר פלורנטינו.

“הגענו לסיכום בתוך שעות והחלטנו לצאת עם זה בהודעה מסודרת, כדי להימנע מהדלפות שיכולות להזיק לנבחרת. עדכנתי את נשיא ההתאחדות בהסכם שהגענו אליו. מה שאמור היה להתקבל בצורה נורמלית, הפך לתגובה אבסורדית, לא הוגנת, חסרת תקדים ומלאה באגו. אבל היום הוא יום חשוב לכולנו. אנחנו מקבלים אדם שמגשים את אחד החלומות שלו. זה אתגר ענק שלא הרבה אנשים זכו לפגוש. ז’ולן, אתה תקבל את כל התמיכה שלנו ואני רוצה לברך אותך בשובך הביתה”, סיכם הנשיא.

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון